Didem arslan Yılmaz mithat canlı yayında

Uzun süredir Show TV ekranlarında yayınlanan Didem Arslan Yılmaz ile Asla Vazgeçme programında aranan Mine Kocadağ’ın öldürüldüğü ortaya çıktı. Mine’nin aldattığı eşi Mithat’tan şüphelenilen dosyada cinayet itirafı canlı yayında geldi!Mithat Kocadağ, Didem Arslan Yılmaz ile Asla Vazgeçme programında itiraf etti!Peki Didem Arslan’da Mine’yi kim, nasıl ve neden öldürdü?

Bu sırada polis ekipleri Mithat’ın arama geçmişini araştırdığında “En hızlı öldüren fare ilacı hangisi?”, “Ceset kaç günde çürür?” ve “Denizli’de kayıp kadın ilanları” şeklinde aramalar yaptığını ortaya çıkarmıştı.

Canlı yayında yerini tarif etti

Yine de Hüseyin’i istiyordu. ‘Beni gezdiriyor, tozduruyor’ diyordu. ‘İstiyorsan ben de seni gezdiririm’ dedim. Dolmuştum artık, bana kötü davranıp Hüseyin’le beni kıyaslamaya başlamıştı. İyice delirdim, aklım başımdan gitti. Sandalyede otururken hızlı bir şekilde ittim, yere düştü. Ağzından burnundan kan geliyordu. Yüreğim koptu o an. Müdahale ettim ama ambulansı arayamadım, şok oldum. Bir sinirle ittirdim… Biraz çırpındı o sırada bir saat bekledim. Ne olduğunu tam bilmiyorum, elim ambulansı aramaya varmadı, aslında aramak istedim…”

OGULLARININ ANLATTIGI YERDE

Mithat’ın gösterdiği yer tam da oğullarının anlattığı yere benziyordu. Mithat, Mine öldürdükten 7 saat sonra halıya sardığı bedeni çuvala koyup bir tepeden aşağı atmış. Üstüne de ağaç yaprakları koyarak kamufle etmiş.

Ekipler çuval bulduklarını söyleyince Mithat, Mine’nin o çuvalın içinde olduğunu doğruladı. Emniyet güçleri savcıyı beklerken bir çadır kurdu ve içinde büyük ihtimalle Mine’nin cansız bedeni olduğu düşünülen çuvalı açmak için o çadırın içine götürüldü…

Savcının olay yerine gelmesiyle serada bulunan çuvalda Mine Kocadağ’ın cansız bedeni bulundu… Gelişmeleri takip ediyoruz…

Etiketler

hatunzade

YORUM YAZIN