Didem Arslan da Yaşandı

Didem Arslan Yılmaz’la vazgeçme, Didem Arslan sevgilisini dayısı diye, Didem aralan Yılmaz 27 Ağustos Perşembe

Gündüz kuşağı programlarında daha fazlası olamaz diyerek şaşırdığımız olayların hep daha fazlası gün geçmeden yaşanıyor. Bugün Didem Arslan Yılmaz ka vazgeçme programında yine herkesi şok edecek bir olay yaşandı.

Mersin’de yaşayan İsa Güzel, eşi Kadriye Hanım’ın kendisine dayı olarak tanıttığı Osman isimli kişinin aslında sevgilisi olduğunu ve eşinin kendisini çok uzun bir süre boyunca aldattığını anlattı.


Kahvesine ilaç atılarak uyutulduğunu iddia eden İsa isimli şahıs, eşini ve dayısı olarak tanıttığı şahsı mutfakta baş başa yakalayınca şüphelendiğini ifade etti.

Osman isimli şahsın yaklaşık bir buçuk yıl boyunca evinde sık sık kaldığını ifade eden İsa Güzel, her akşam işten geldiğinde çay kahve içer içmez uykuya daldığını, böylece sabaha kadar eşi Kadriye Güzel’in ve dayısı olarak tanıttığı Osman isimli şahsın baş başa kaldığını iddia etti.

Dizi senaryolarını aratmayan iddialar ortaya atan İsa Güzel, eşinin kendisine koydurduğu uzaklaştırma kararı sebebiyle kızlarını da göremediğini ve çok üzüldüğünü ifade ederek canlı yayında gözyaşı döktü.

hatunzade

YORUM YAZIN