Dilek Albayrak gerçekleri

Show tv de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz ile Vazgeçme isimli programa katılarak herkesi şok eden ve inanılmaz şeyler anlatılan Dilek Albayrak ve Bahattin Albayrak olayında yeni gelişmeler yaşandı. Peki neler anlatılmıştı?


Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına çıkan Dilek Albayrak, söyledikleriyle tüm Türkiye’yi şoke etti. 17 yaşındaki Dilek Albayrak’ın annesi ve babası tarafından yıllarca köydeki erkeklere pazarlandığının ortaya çıkmasıyla beraber RTÜK tarafından bu konuyla ilgili olarak yayın yasağı getirildi. Peki, tüm Türkiye’nin konuştuğu Dilek Albayrak olayı nedir? Dilek Albayrak’ın köyü nerede?

Hatta bunlarla yetinmeyen eli Bahattin Albayrak sözde eşi Dilek’in kendisine zorla yaşandığını Eşinin yaşadıklarının hepsine ailesinin de şahit olduğunu söyledi.

Bu açıklamaların ardından Dilek Albayrak köylüleri programa bağlanmak istediklerini ama Reyting uğruna bunun yapılmadığının Dilek ve Bahattinin yalan beyan verdiğini söylediler.

Köylülerin yaptığı açıklamalarda 14 yalındaki ilken 38 yaşında olan Bahattin Dilek i isti.smar ettiğini ve evlenmek zorunda kaldığını akrabaların buna karşı çıktığı ve dövdüğü İçin bahattinin kendine düşman olduğunu belirtiler. İşte köylülerin anlattıkları ve Bahattin Albayrak olayının gerçekleri

 

hatunzade

YORUM YAZIN