Duvarın Dibinde Ağalayarak Bulunan 11 Yaşındaki Kız…

Antalya’nın Manavgat ilçesinde yaşayan 11 yaşındaki küçük kız kuaförde saçını kısa kestiren annesine sinirlenerek annesinin yanından okula gitme gerekçesiyle ayrılıyor. Küçük kız okul yerine ters istikamet yönüne gidince ise yönünü bir daha bulamayarak saatlerce yolunu bulmaya çalışıyor.

Annesine Kızarak Yönünü Değiştirdi

Havanın da kararmaya başlamasıyla birlikte korkmaya başlayan kız bir duvarın dibine oturarak ağlamaya başladığında çevredekiler tarafından çağırılan polis ekipleri tarafından alınarak emniyete götürüldü.

Olay Manavgat ilçesi Yukarı Pazarcı Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Mimar Sinan Caddesi’nde küçük bir kız çocuğunun apartmanın önünde kaldırımda ağladığı yönünde ihbarı değerlendiren Manavgat Emniyet Müdürlüğü Yunus ekibi kısa sürede verilen adrese geldi. Kaybolduğunu söyleyerek ağlayan ve isminin İ.Y. olduğu belirlenen 11 yaşındaki çocukla yakından ilgilenen polisler, küçük kızın verdiği telefon numaralarından ailesine ulaşamayınca üzerindeki okul formasından yola çıkıp küçük kızı elinden tutarak okuluna kadar götürdü.

Okulunda onu okulda sanan ve almaya gelen annesi ve abisine teslim edilen kız bu konuda uyarılarak teskin edildi.

hatunzade

YORUM YAZIN