Ece Ronay Mehmet Ali Erbil’i Açığa Çıkardı

Ece Ronay Mehmet Ali Erbil’i Açığa Çıkardı

Tiktok ile ünlenecek sosyal medyada genç yaşına rağmen iyi bir takipçi kitlesine ulaşan Ece Ronay en son klibinde geçtiğimiz yollarda rahatsızlıkları yaşayan yılların sevilen İsmi Mehmet Ali Erbil ile oynamıştı.

Bugün Ece Ronay Mehmet Ali Erbil’in kendisine uyhunsuz mesajlar attığını söyleyerek bu mesajları sosyal medya hesabından paylaşarak kendisine Ta.cizde bulunduğunu iddia etti.
Merhaba arkadaşlar. Gün geçmiyor ki ülkemizde bir kadın daha tacize ve şiddete uğramasın. Şiddet diyorum çünkü psikolojik şiddet de şiddetin bir türevidir. Mehmet Ali Bey’i linçlemiştim, sonra bana mesaj atıp ağlayarak hastayım dediği için konuyu kapatıp özür dilemiştim. Klibimde oynamasını teklif ettim, kabul etti. Zaten çok degil, 5 saniye falan görünüyor klipte. Klip sonrası ahlaksızıklar her geçen gün level atlayarak büyüdü. Görmezden gelmeye çalıştım, yaşına ve bulunduğu konuma saygımdan sessiz kalmaya çalıştım. Ona da gördüğünüz üzere ilk günden itibaren düşündüğü gibi bir münasebetimiz olamayacağını kırmadan söyledim.

Ama bugun bana durup dururken ağza alınmayacak derecede laflar söyleyip tehdit ettiği için bu paylaşımı yapmak zorundayım. Bu paylaşım belki kariyerime ve mesleğime zarar verecek, çünkü kendisi yıllardır bu piyasada olan bir insan. Ama ben susmayacağım çünkü kendimi kandırılmış ve değersiz hissediyorum. Ben düştüm, başkası bu tofana düşmesin diye bu bir uyarı postudur. Ünlü de olsanız fenomen de olsanız tacizden kaçamıyorsunuz. Yazıklar olsun.’

hatunzade

YORUM YAZIN