En İyi Bebek Bezleri

En İyi Bebek Bezleri
Bebeğiniz tuvalet alışkanlığını kazanana kadar mecburen bebek bezi kullanmak zorundasınız. Bu sebeple bebeğinizin cildine en yakın temasta olan bebek bezlerini seçerken dikkatli davranmanız gerekiyor.
Peki ortalıkta bu kadar fazla bebek bezi varken seçimimizi nasıl ve neye göre yapmalıyız?
Seçimimizi yaparken bezin öncelikle hijyenik olmasına ve emiciliğinin fazla olmasına dikkat etmeliyiz.
Sizin için novabazar.com sponsorluğunda hazırladığımız 10 bebek bezini listeledik.
1. Prima Aktif Bebek No:5 Junior Aylık Fırsat Paketi 150 Adet Bebek Bezi

Bebek bezinde yeni bir devrime hazır mısınız? Prima Aktif Bebek’teki teknoloji ıslaklığın üç emici kanala eşit derecede dağılmasına, ıslaklığın hapsedilmesine yardımcı olur. Prima Aktif Bebek No:5 Junior Aylık Fırsat Paketi 150 Adet Bebek Bezi sizi sürekli bez almaktan kurtaracak.
2. Prima Aktif Bebek 4 Beden Maxi Aylık Paket 174 Adet Bebek Bezi
Islaklığı bebek bezine eşit bir şekilde dağıtırken emer ve onu bebeğin cildinden uzak tutar. Prima Aktif Bebek 4 Beden Maxi Aylık Paket 174 Adet Bebek Bezi bebeğinizin hassas cildi için özel olarak geliştirilmiştir.
3. Prima Premium Care No: 1 Yenidoğan 108 Adet Bebek Bezi
Prima Premium Care No: 1 Yenidoğan 108 Adet Bebek Bezi pamuk gibi yumuşaklık ve kanıtlanmış bir kuruluk hissi yaşatır. Ayrıca Göbek bağı oyuntulu tasarım, bebeğinizin ilk günlerinde hassas bölgelerini korumaya yardımcı olur.
4. Prima Aktif Bebek 4 Beden Maxi Aylık Paket 147 Adet Bebek Bezi
Prima Aktif Bebek 3 Beden Midi Mega Box Plus Paket 174 Adet, çiş yokmuş gibi kuruluk vadediyor. Üstelik bebeğinizin adeta bez yokmuş gibi rahat hissetmesini sağlıyor.
5. Prima Aktif Bebek No:5 Junior Aylık Paket 126 Adet Bebek Bezi
Islaklığı emen ve 12 saate kadar hapseden, micro inci taneciklerin olduğu iç katmanı ile bebeğinizin cildi kupkuru kalır. Prima Aktif Bebek No:5 Junior Aylık Paket 126 Adet Bebek Bezi güvenle kullanabileceğiniz bir bebek bezidir.
6. Prima Aktif Bebek No:3 Midi Aylık Paket 208 Adet Bebek Bezi
Bebeğinizin cildine yakın üst katman, bebeğinizin gece iyi uyuması için yumuşak ve kuru kalır. Prima Aktif Bebek No:3 Midi Aylık Paket 208 Adet Bebek Bezi ergonomik rahat yapısıyla gece boyu sızdırmayı önler.
7. Molfix 5 Beden Junior Ultra Avantaj Paketi 105 Adet Bebek Bezi
İki katlı yeşil emici bölgesi, sızdırmaz bariyerleri ve nefes alan dış yüzeyi ile Molfix 5 Beden Junior Ultra Avantaj Paketi 105 Adet Bebek Bezi şimdi daha yumuşak ve daha rahat.
8. Prima Yeni Bebek No:1 Yenidoğan 22 Adet Aylık Paket Bebek Bezi
Prima bebek aktif’i ilk denemenizden itibaren diğer bezleri unutacaksınız. Prima Yeni Bebek No:1 Yenidoğan 22 Adet Aylık Paket Bebek Bezi yenidoğan bebekler için özel olarak geliştirilmiştir.

9. Prima Bebek Bezi Premium Care 2 Beden Mini Ekonomi Paketi 54 Adet

Yeni Prima Premium Care, ipeksi yumuşaklık sağlayan 5 yıldızlı cilt korumalı en iyi bebek bezleri arasında yer alıyor. Eşit sıvı dağılımı sayesinde 12 saatte kadar kuruluk sağlıyor. Nefes alan dış yüzeyi, esnek yan bantlarıyla Prima Premium Care No: 2 Mini Aylık Paket 54 Adet Bebek Bezi bebeğinizin cildinin hava almasını sağlayacaktır.
10. Prima Premium Care 3 Beden Midi Aylık Paket 204 Adet Bebek Bezi
Görsel: 
Minik bebeğinizin hassas cildi için geliştirilmiş Prima Premium Care serisinin bir diğer mükemmel ürünü olan Prima Premium Care 3 Beden Midi Aylık Paket 204 Adet Bebek Bezi de aylık paketinin rahatlığını sizlere sunuyor.
Tüm bu bebek bezlerini ve daha fazlasını novabazar.com üzerinden satın alabilirsiniz.

hatunzade

YORUM YAZIN