EŞİNİ ALDATANLAR DİKKAT ! HER AN YAKALANABİLİRSİNİZ…

Teknoloji panayırı haline gelen günümüzde özel hayata vurulan koca bir tokat ile karşı karşıyayız…
Evden işe ,işten eve, suya sabuna karışmayan biri iseniz elbette çekineceğiniz bir durum yok ama bu tanımın dışında (anlayan anladı) biri iseniz,çamaşırlarınız her an dökülebilir yada ipliğiniz pazara çıkabilir.
Bayan ya da erkek fark etmemekte eşinizi –partnerinizi aldatıyor iseniz bazı riskler ile karşı karşıyasınız demektir.
Yankı dedektiflik olarak (tilkinin aklına tavuk düşürmemek için) bu cihazları ya da yöntemleri afişe etmeyeceğiz.eş takibi için başvuranları ya da bu konudaki çalışma yöntemlerimizi elbette açıklamayacağız.
Arif olan anlar misali zaten ince zeka isteyen bu durum için minareyi çalan kılıfını hazırlamayabiliyor artık,bizden söylemesi…
Eşinizi yada partnerinizi aldatmak dünyanın sonu değil tabi; ama karşı taraf tarafından kanıtlandığında çocuk velayetinden, mal bölüşümünden feragat etmek zorunda kalabiliyorsunuz.Anlaşmalı ayrılmaya oturmak zorunda kalıyor ve insiyatifi karşı tarafa vermiş oluyorsunuz.

Biz Yankı dedektiflik olarak çevrenizdeki tüm aldatmaları çözen çözümleyen kişi değiliz tabi ki; Biz ,bizden bu manada profesyonel yardım isteyenlere makul ve yasalar çerçevesinde hizmetler vermekteyiz.

Arama motoruna şirket (yankı dedektiflik) yada özel ismimizi (Şenol Örs) yazan herkes bize ulaşabilir,24 saat ücretsiz danışma hattımızdan tüm sorularınıza açık olduğumuzu özellikle bilmenizi isteriz.
Her şey gönlünüzce olsun,saygılarımla…
Şenol örs
YANKI DEDEKTİFLİK – www.yankidedektiflik.comes-aldatanlar-dikkat-ozel-dedektiflik

hatunzade

YORUM YAZIN