ESKİ KAZAK İLE SÜPER FİKİR 5 DAKİKADA

ESKİ KAZAK İLE SÜPER FİKİR 5 DAKİKADA

Hepimizin evinde mutlaka kullanmadığımız kazak ve kenteler mutlaka vardır. Özellikle de bebek ve çocuklarınızın lekesi çıkmayan kazanlarının lekesiz kısımlarını kullanarak yapabilirsiniz. Lekesiz olanları başka çocukların gidebilmesi icin hediye olarak verebilirsiniz. Hatta bu yaptığınız geri dönüşümü de başka çocuklara da hediye edebilirsiniz.

Bu yaptığımız verenin en güzel kısmi ise tamamen çocuklarınızın sadece başını değil boyun ve boğazını da sıcacık tutmasıdır. Daha önce bu modelden iki kızıma da el örgüsü ile yapmıştık bu fikir daha pratik gunde bir sürü yapabilirsiniz.

ESKI KAZAK ILE SUPER FIKIR MALZEMELER

Eski veya lekeli triko, polar kazak.

Iyi kesen bir makas

Iğne iplik ve süslemek için istediğiniz malzemeler.

Öncelikle yapmak istediğiniz çocuğun kafa ölçüsünü ölçerek her kisimindan 1 cm daha uzun olacak sekilde keserek değerleyim.

Çocuklar çıkarsız ve menfaatsiz en ufak şeylerden mutluluk duymaktadırlar. Onların yüzündeki bu gülümseme herşeye bedeldir. Bu fikir ve tarifi için youtube benden size kanalına teşekkürü bir borç bilirim. Kendisi bir anne olarak çok güzel ozellikle de geri donusum olmak uzere projelere imza atarak bir çok kadına yol gösteriyor.

GÜNDE 40 TANE ÖREREK EV EKONIMISINE KATKI SAGLAYACAK HARIKA EL ISI TARIFI IÇIN TIKLAYINIZ.

Kanalini takip ederek daha fazlasini gorebilirsiniz.

KAYNAK; yazılı anlatım Hatunzade videolu anlatım ve fikir youtube @benden size kanalı.

hatunzade

YORUM YAZIN