Esra Erol da kavga Çıktı

Esra Erol da kavga Çıktı

ATV’da hafta içi her gün canlı yayınlanan Esra Erol’u yıllardır hiç yalnız bırakmayan hatta evlilik programlarından bu yana ebraber çalışan Avukat Hülya Kuran ile ilgili magazin gündeminde bomba etkisi yaratan bir dedikodu yayıldı. Sosyal medyada dolaşan bir iddiaya göre Esra Erol ile Avukat Kuran hanım stüdyo arkasında kavga etti. Sevilen ikilinin arasındaki bu soğuk savaşın ardından Avukat Hülya Kuran’ın, Esra Erol’la yollarını ayıracağı söylentisi yayıldı.

Esra Erol ile Avukat Hülya Kuran arasında yaşanan kavganın sebebi ise sosyal medyadaki kulislere göre RTÜK’ün açıklaması…

Geçtiğimiz günlerde RTÜK tarafından yapılan açıklamada, “Kamuoyunun haklı şikayetleri karşısında bu tür programların yayından kaldırılması zorunluluğu gündeme gelecektir” dedi

Esra Erol ile Avukat Hülya Kuran arasında çıkan tartışmanın nedeninin RTÜK’ün bu açıklaması olduğu, ikilinin bu açıklama üzerine anlaşmazlığa düştüğü konuşuluyor.

Esra Erol kimdir?

Esra Erol, 12 mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık’lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.

hatunzade

YORUM YAZIN