Esra Erol Yine Yapacağını Yaptı !

esra-erol-1Oba Makarna ve Bir Dilek Tut Derneği, hayati tehlike taşıyan hastalıklarla mücadele eden çocukların dileklerini yerine getirerek, onlara umut, neşe ve hayata tutunma gücü sağlayacak olan önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza atarken Esra Erol’da projeye büyük destek vererek minik çocukların hayallerinin gerçekleştirilmesinde önemli rol oynuyor.

Üstelik bu unutulmaz günde Oba Makarnanın ünlü yüzü Esra Erol bizzat Gaziantep’e geldi. Gamze’nin dilek etkinliğine katılarak danslar etti, oyunlar oynadı, aile bireyleri ve Gamze ile uzun uzun sohbetler etti ve Gamze’ye büyük moral verdi.

Dilek bilgisi Oba Makarna İletişim Direktörü İpek Cıncıkcı’ya iletildi. Cıncıkcı, küçük kızın dileklerini yerine getirmek için işe koyuldu ve konuyu ünlü sunucu Esra Erol’la da paylaştı. Ünlü Sunucu Esra Erol daveti kabul ederek Gaziantep’e geldi.

Küçük Gamze’nin çok sevdiği kahramanların resimlerinin de yer aldığı güzel bir salon hazırlandı. Sabah saatlerinde Gamze ve ailesi doğum gününün yapılacağı mekâna getirildi

Kısa süre Oba Makarna Kurumsal İletişim Daha sonra hep birlikte sürpriz doğum günü yapılacak mekâna geçildiğinde ise küçük Gamze, “Allah sizden razı olsun, böyle büyük bir sürprizi rüyalarımda görsem inanmazdım.” Diyerek duygularını ifade etti.

Esra Erol ile birlikte sürpriz doğum gününü yaşayan küçük Gamze’ye hayal ettiği bilgisayar yanında onlarca oyuncak hediye edildi. Gamze sevdiği kahramanlar ve renklerle donatılmış salonda, sevdiği şarkılar eşliğinde Ünlü sunucu Esra Erol ile birlikte doyasıya eğlendi.

Oba Makarna ve Bir Dilek Tut Derneği’nin ortaklaşa yürüttüğü projenin kendisi için büyük anlam ifade ettiğini belirten Esra Erol “Bugün hayatımın en güzel ve en anlamlı günlerinden birisi. Burada küçük bir çocuk olan ve önemli bir hastalıkla mücadele eden Gamze’nin hayalindeki bir anı yaşamasını sağladık. Bu tür sosyal sorumluluk projeleriyle çocuklarımızı hayata bağlamak, onlara yaşama sevinci aşılamak zorundayız. Benim için bundan büyük mutluluk olamaz. Oba Makarna ve Bir Dilek Tut Derneği’nin ortaklaşa yürüttüğü bu çalışmayı sonuna kadar destekleyeceğim” dedi.

Oba Makarna Kurumsal İletişim Koordinatörü İpek Cıncıkcı ise bu organizasyonla projenin startını verdiklerini ve zaman içerisinde birçok çocuğun dileğini gerçekleştirmeye çalışacaklarını ifade ederek “Dileğin gerçeğe dönüştüğünü görmek bir çocuk için unutulmaz bir deneyimdir; özellikle de hayati tehlikesi olan bir çocuk için. Anne ve babalar için ise özel bir anı yaratmanın zamanıdır; belleklerde hep yer edecek bir anı.Projenin amacı insanların umut, dayanma gücü ve sevinç duygularını güçlendirmektir.” dedi.

Kendisine sürpriz bir doğum günü hazırlayan Oba Makarna ve Bir Dilek Tut Derneği yetkililerine teşekkür eden küçük Gamze “Rüya gibi bir gün geçirdim.Bugün hem sürpriz bir doğum günü yaşadım, hem de hayalimdeki bilgisayara kavuştum.Beni yalnız bırakmayan İpek ablaya,Esra Erol’a ve mutlu olmam için çabalayan herkese teşekkür ediyorum” dedi.esra-erol

hatunzade

YORUM YAZIN