Estetik Yaptırdığı Eşi Kaçmıştı

Esra Erol’un davetini kabul eden Meral Okur, Yalçın Okur için daha önce uzaklaştırma kararı aldırdığını söyledi. Yaşadıkları olayları detaylı bir şekilde anlatmaya başlayan Meral Okur, “Esra Hanım, ameliyat oldum. Doktor bana 1-2 ay boyunca ağırlık kaldırmayacaksın dedi. Benim eşim gurbete gitti aramızda da hiçbir şey yoktu. Ben bir gün aradım onu dedim ki; ‘Kardeşimin sevgilisiyle tanışmak istiyorum, çok da bunaldım onlarla tatile gidebilir miyim’ diye sordum. ‘İzin vermesem tavır yapacaksın git madem’ dedi. Sen izin verdiysen verdin neden arkamdan annemi arıyorsun. Arkasında bir şey arıyorsun.” dedi.

Esra Erol’a yüzleşmeyi çok beklediğini söyleyen Meral, “Ben sürekli gözyaşı döküyorum. Ben bu anı çok bekledim.” diye konuştu. Yaşadıklarından bunaldığını belirten Meral Okur, “Gezmeye gideceğimi söylüyorum, kıyafet alıyorum laf ediyorsun, her şeye konuşuyorsun. Ben bu şekilde yaşamak istemiyorum.” diye konuştu.

Yalçın Bey’in kendisine sevgi göstermediğini de belirten Meral Okur, “Kadınlardan sevgi dileniyorsunuz. Ben senden çok sevgi dilendim. 15 yaşından beri sevgi dileniyordum. Ben hamileydim sen beni tekme tokat dövdün.” dedi.

Etiketler

hatunzade

YORUM YAZIN