Et Yiyen Bakteri 47 Yaşındaki Kadının Hayatını Altüst Etti.

Mutfak’ta çalışırken yere et düşüren 47 yaşındaki 4 çocuk annesi kadın kalkarken kafasını tezgaha çarptı önemli bir şeyi olmadığını düşünen kadın işini yapmaya devam etti fakat daha sonra hayatı kabusa döndü.

Kadın sıcaklığın acısıyla olayı farketmedi ama annesinin yüzünün şiştiğini gören kızı hemen olaya müdehale ederek annesini hastaneye götürdü. Hastanede yapılan tetkiklerde Kadının alın kemiği kırıldığı anlaşıldı. 

Olayın hemen ardından kadının vücudunun her yeri morarmaya ve böbrekleri çalışmamaya başladı. Doktorlar, Donna’nın oldukça nadir görülen ve son derece agresif olan bir bakteri türü kaptığını söyledi. Bu bakteri malesef ki kadının vücudunu yavaş yavaş tesiri altına alarak yemeye başlamıştı. Özellikle yüz bölgesi yavaş yavaş parçalanan kadın acil ameliyata alındı. 

Ameliyat 12 saat sürdü, uzun soluklu ameliyatın ardından kendine gelemeyen kadın 4 gün yoğun bakımda tedavi altına alındı. Operasyon sonrasında Frankenstein gibi göründüğünü söyleyen Donna, aynada kendisine baktığında ağladığını anlattı. psikolojisi bozulan kadına bir takım yüz güzelleştirme operasyonları yapıldı.

Bunlara rağmen doktorlar uzun bir yaşamının olmayacağını söylüyorlardı. Bundan sonra 4 evladına sarılan kadının yaşam enerjisi bu bakterilerin tahribatını yok ederek kendisine 2. bir yaşam sırrı verdi.

hatunzade

YORUM YAZIN