Ev Ekonomisine Katkı Sağlayın

Ev Ekonomisine Katkı Sağlayın

Merhabalar hepimizin evinde çizik ve artık kullanılmayan cd ler mutlaka bulunur bugün sizlerle ister kiyafetlerinizi, yada örgülerimizi suslemek icin aksesuar isterseniz de birleştirerek çok şık omuz salı, yetişkin yelek, bayan yelek, bebek battaniyesi, bebek yeleği, bebek puset örtüsü ve çocuk örgülerinde kullanabileceğiniz bir modeli uygulayacağız.

Daha önceki yıllarda bu modeli motif matik adında platin bir alet ile yaparak üçgen ve dik dörtgen omuz salı ve yelek yapmıştık. Bu cd ile yaptığımız model de benzer bir çeçen uygulanmıştır fakat cd ile uyguladığımız bu model daha hızlı ve daha pratik bir şekilde orulmektedir.

Bu modeli uygulayabilmek için gerekli malzemeler orta kalinlikta yâda ince angora çeyizlik ip, ipi geçirebileceğiniz büyüklükte deliği olan tüm iğnesi, kullabilmayan cd ve makas.

Sayfamızda özellikle çeyizlik yelek ve sal modellerinde tercih edilen Sıralı Yüzükler Örgü Modelinin sitemizde ki Yapılışının videolu ve resimli anlatımını IZLEMEK IÇIN BURADAN BILGI ALABILIRSINIZ.

Ev Ekonomisine Katkı Sağlayın video ANLATIM 👇👇

https://youtu.be/Bk5qUyDe0_w

Hatunzade sıtesi olarak evinden çalışmak zorunda kalan bayanlara orgu veya youtube üzerinden video paylaşımlara her zaman destek olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Sizlerde Ev Ekonomisine Katkı sağlamak istiyorsanız aşağıya yorum olarak veya hatunzade face book sayfamizin mesaj bolumune gondererek bilgi alabilirisiniz.

Daha fazla model için orgu modellerinin kategori kısmından aradığınız MODELIN yeni örnek modellerine ulaşabilirsiniz.

hatunzade

YORUM YAZIN