Fazıl Say’dan, Hatipoğlu’na Bir Garip Soru?

Ülkemizi Dünyada Temsil eden Piyano sanatçımız Fazıl Say İnstagram hesabındaki takipçilerinin azaldığını, bunun sebebinin ise paylaştığı sanatsal fotoğraflar olduğunu savundu.

Fazıl Say işte şu paylaşımla tepkisini gösterdi.Fazıl Say'dan, Hatipoğlu'na Bir Garip Soru?

Say “Sosyal medyaya girdiğimiz 2006 yılından bu yana ilk kez takipçi sayımın azaldığını gördüm.Sebebi; Son 7-8 gün içinde resim sanatının 150 başyapıtını sayfamda paylaşmış olmam. Başka bir sebep şu anda yok, bilmediğim bir konu varsa haberdar edin.Yanı bir şeyi “fazla” yapmış olduğum için. Fazla olan ise bir sanatçının sayfasında sanat eserleri, tuhaf mı bu? 609 bin kişi 607 bine düştü 3 günde… Benim için sorun değil… Ama bu bir felsefi sorundur bu ülkede o ayrı konu…Sanatımı, ve ilgilendiğim sanatları paylaştığım için değil demek bsşka bir sebepten takip ederlermiş , “fazla resim” onlara aykırı gelmiş; varsın öyle olsun.Resim sanatının Türkiye’de işi zormuş.Bu zorluklar tanıdık geldi…” dedi.

Sen Ne İş Yapıyorsun?

Bu paylaşımının altına eşi Gizem Hatipoğlu ile Varmısın Yokmusun yarışmasında ünlenen Hakan Hatipoğlu “Bende Kandil veya Bayram mesajı paylaştığımda aynısı oluyor. Şaka Gibi” Yorumunu yaptı. Hatipoğlu’nun bu yorumuna Say “Siz Ne işle Uğraşıyorsunuz?” cevabını vermesi sevenlerinin Ayıp Ettin abi yorumlarının gelmesine neden oldu?

 

hatunzade

1 YORUM

  1. Avatar
    Cengiz Gerçek

    Hakan , önce sen kendine bir bak aynada, ve ”ben kimim” diye bir soru sor. Alacağın cevapta, senin Acun Ilıcalının sayesinde bir halt olduğunu sanan bir zavallı olduğunu anlayacaksın.
    SEN, fazıl Say ile birlilkte anılmayack kadar küçüksün. Bu yorumuda kendin için yaptın zavallı çocuk.