Fenomen Gelin Adayı Reklam mı Yapıyor?

Katıldığı izdivaç programlarında kendisine gelen onlarca adayı beğenmeyen meşhur gelin adayı Hanife Gürdal’ın yeni mesleği herkesi şaşırttı..

Yıllarca televizyon kanallarında izdivaç programlarında kendine eş arayan ama aradığı aşkı programda bulamayan Fenomen gelin adayı Hanife Gürdal kendisini kariyerine vererek bir akaryakıt istasyonunda pompacı olarak çalışmaya başladığı görüntülendi.

Kalabalık sosyal medya hesaplarına sahip olan gelin adayının buradan reklam yaptığı ve para kazandığı bilinen Hanife hanımın akaryakıt istasyonunda çalışması herkesi bunun da bir reklam olduğu düşüncesine sahip oldu.

Bu konu ile ilgili sorulara cevap veren Hanife Gürdal “Reklam için neden böyle zor bir işte çalışayım. Zor ama çok sevdim. Herkes yattığı yerden para kazanma derdinde… Zaten burası olmasaydı fabrikaya girmeyi düşünüyordum. Psikolojik olarak zor bir süreçten geçtim. Şuan çok mutluyum. İstasyon sahibi benim çok sevdiğim bir abim. Yanına gidip geliyorduk bir kadın eleman almış bunu duyunca ben de ‘beni neden almadın’ dedim. Elemanı işten çıkınca beni çağırdı. Benzin doldururken tanıyanlar oluyor. Genel olarak destek var. Kadın kadının destekçisi. Bir sürü yorum aldım. Bu işte evlilik teklifi almıyorum. Buna müsaade de etmem burası iş yeri, iş yerinde öyle bir şey olmaz. ‘Erkek gibisin’ diyenler var. Hayır, ‘ben kız gibiyim’ ve her şeyi de kız gibi yapıyorum. Kendime bir iş de kurabilirdim ama benim gözüm yüksekte değil. Ben olmak istediğim yerdeyim. Çok da mutluyum. Bana burada prenses gibi davranıyorlar.” dedi.

hatunzade