Genç Kızın Son Halini Görenler Gözlerine İnanamadı!

Güney Kore Dünyanın Plastik cerrah başkenti olarak bilinir. Burada yaşayan kadınların yaklaşık %25’i plastik cerrah operasyonu geçirdiği gibi tüm dünyadan ünlü isimlerde dahil olmak üzere ameliyat olmak için burayı tercih ederler.

Güney Kore’de bu kadar yaygın ve popüler olan Plastik cerrah Operasyonarıyla ilgili pek çok tv programı yapılmakta burada değişimler göz önüne serilmektedir. Buraya katılabilen kadınlar kendileri için bir ödül verilmiş sayarlar. Genç Kızın Son Halini Görenler Gözlerine İnanamadı!

19 Yaşındaki Punbu’da onlardan biriydi. Punbu’nun Çarpık dişerleri ve sarkık çenesi onun yemek yemesini de güçleştiriyordu aynı zamanda gece boyunca horlayan genç kız sabah mutsuz olarak uyanıyordu. Onun için tek çıkış vardı o da operasyondu fakat operasyon için ayırabilecek bir bütçesi yoktu. Programa katılan Punbu’yu gören cerrahlar işlerinin zor olacağını biliyordu.Genç Kızın Son Halini Görenler Gözlerine İnanamadı!

Bir kaç operasyon geçiren Pumbu’yu görenler gözlerine inanamadı. Sanki Yerine Bir Başkası Gelmiş gibiydi. Aynaya ilk baktığında hislerini anlatan genç kız “Ameliyat geçirene kadar yalnız bir hayat yaşadım. İnsanlar sürekli benimle dalga geçtiler. Artık çok mutlu ve çok güçlüyüm artık insanlardan utanmıyorum” dedi.Genç Kızın Son Halini Görenler Gözlerine İnanamadı!

Bu hikaye görüntünün önemli olmadığı fikrinin yanı sıra Allahın bize lütuf ettiği bu bedenimize ve sağlığımıza dikkat etmemize dikkat çekti.Genç Kızın Son Halini Görenler Gözlerine İnanamadı!

 

hatunzade