Gokhan Ozoguz Yakalandı

Gokhan Özoguz Yakalandı

Binnur Kaya’nın başrolünü paylaştığı TV 8 ekranlarında yer alan Kırmızı Oda dizisinde Dara karakterine can veren Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, ekibi ve tüm ailesi yakalandı. İşte detaylar…

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, hafta sonu verdiği konser sonrası menajeri ve ekip arkadaşları ile birlikte korona oldu. Kendisiyle birlikte tüm ailesinin de korona olan müzisyenin Kırmızı Oda çekimleri ve konserleri askıya alındı. Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, hafta sonu verdiği konser sonrası koronaya yakalandı. Kendisiyle birlikte menajeri, ekibi ve tüm ailesinin de hastalığa yakalandığı ortaya çıktı.
Ünlü müzisyeninin Kırmızı Oda çekimleri ve konserleri askıya alındı.

Sosyal medya hesabından da gündeme dair sık sık açıklamalarda bulunan sanatçı geçtiğimiz günlerde “Yanındayız İmamoğlu” paylaşmı yapmış ve Hülya Avşar’ın “Gerekirse simit yiyeceğiz ama bu günleri de kolay atlacağız” yorumuna tepki göstermişti.

KAYNAK Medyatava

Gökhan Özoğuz kimdir? Gökhan Özoğuz nereli?

1976 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Gökhan, aslen Gaziantepli bir ailenin çocuğu. Babası Ahmet Özoğuz, ikiz kardeşi ise Athena grubunun gitaristi Hakan Özoğuz‘dur.

15 yaşında gitar çalmaya başlayan sanatçı, ikiz kardeşiyle beraber müziğe merak saldı. Pentagram’ın o dömnemki gitaristi Ümit Yılbar’dan gitar dersleri aldılar. 1987 yılında kurdukları Athena grubunda beraber yer alan Gökhan ve Hakan Özoğuz kardeşler, farklı ve aykırı tarzlarıyla dikkatleri üzerlerine çekti ve Gökhan Özoğuz kimdir her zaman merak edildi

 

Etiketler

hatunzade

YORUM YAZIN