Guatr Hastalığını 4 Günde Bitiren Kür!!!

Kanada Troid Vakfı tarafından yapılan araştırmada dünya üzerinde guatr rahatsızlığından 200 milyon kişi etkileniyor. Troid bezi rahatsızlığının çeşitli ilaç tedavileri vardır. Fakat bunların hiç biri tamamen iyileşme imkanı sağlamaz. Ömür boyu bu ilaçları kullanmak zorunda kalırsınız.

Petersburg’un tanınmış bir doktoru olan Igor Knjazkin, tiroid bezi bozukluklarının kesin  tedavisini bulduğunu iddia ediyor. Tedavi yöntemi ise çok basit ve her evde bulunan bir yiyecek olan kırmızı soğan.

Kırmızı soğan sağlığımız için gerçekten harika ve etkili bir gıda. İltihap giderici, kanı temizleyici hatta kanser önleyici özellikleri bulunmakta. Buna ek olarak ta tiamin, folat, magnezyum, manganez, kalsiyum ve vitaminler C, K ve B6 da dahil olmak üzere vitamin ve mineral bakımından zengindirler. Cildi besler ve temizler, bakterileri ve mikropları yok eder ve fevkalade fosforik asit içerir.

4 Günde Guatrdan Kurtaran Kür Nasıl Yapılır?

Üstte de bahsettiğimiz gibi yapılışı çok basit kırmızı soğan alıyoruz yatmadan önce guatr ın bulunduğu boyun bölgesine sürerek masaj yapıyoruz. Daha sonra ise troid bölgesine bağlayarak yatıyoruz. Bunu 4 gün yapmamız yeterli oluyor.

Akla biraz tuhaf gelse de profesör bir çok kişiyi bu şekilde tedavi etti ve etmeye devam ediyor.

hatunzade

3 YORUM

  1. Avatar

    Peki bende az çalışıyor troidlerim bende bağlasam aynı şekilde işe yararmı acaba yada hep kırmızı soğanmı kullanmalı

  2. Avatar

    Tirod bezim cslismiyor kirmizu sogan onadaolurmu nodul yok

YORUM YAZIN