Güvenilir Alışverişin Adresi Irmak Ayakkabı

İnternetten alışveriş yapacağımızda hepimiz tedirgin oluruz. Aynı ürün gelirmi, rengi tutarmı, üzerimize olur mu gibi sorular kafamızı kurcalar. Bugün tüm bu sorulara rağmen çok beğendiğim bir ayakkabıyı sipariş vererek benim güvenimi sağlayan bir site ile sizleri de tanıştırmak istiyorum.

Sipariş ettiğim siyah taşlı hem sade hem de şık bir model oldu. İlk gördüğümde resmen vuruldum. Hem sade, hem siyah hem de taş seven biri olarak bunların bir arada bu kadar şık olabileceği hiç aklıma gelmemişti. Model tamamdı fakat acaba modeli aynı gelecek mi? Kalıbı nasıl? Teslimat hızlı gelecek mi? derken ertesi gün kargo kapımı çaldı. Kutuyu açtığımda ilk tepkiyi 7 yaşındaki kızım Işıl’dan oldu aynısından bende istiyorum dedi.

Tabanı ortopedik ve oldukça rahat. Hafif ama aynı zamanda çok şık. Hemde 2 gün sonra elime ulaştı Benim gönlümü fethetmeyi başaran Irmak Ayakkabı.com favorilerim arasında yerini aldı.

Daha sonra arayarak teşekkürlerimi iletmek istedim. Bu esnada firma bilgilerini edindim. Irmak ayakkabı 2010 yılında Kırklarelinde ve internet üzerinden tüm Türkiye’ye bayan ayakkabı sekteröyle hizmet vermektedir. Ayrıca ürün portföyünde Bot, Çizme, Spor, Stiletto, Terlik, sandelet, Babet ve Çanta modelleri de bulunmakta. Hem Şık Hem de Rahat Ayakkabı arayışında olanlara şiddetle tavsiye ederim.

Etiketler

hatunzade

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN