HALUK LEVENT KAZA GEÇİRDİ

Kurduğu AHBAP derneği ile ülkemizde her zaman güzel işlere imza atan Ülkemizde yaşanan felaketlerde vatandaşımıza destek olan Haluk Levent ten bugün malesef tadsız bir haber alındı.

AHBAP Derneği’nin kurucusu müzisyen Haluk Levent Hatay’dan depremin merkez üssü Pazarcık’a yardım götürürken trafik kazası geçirdi. Haluk Levent’in sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğünde meydana gelen  depremlerde ilk günden beri yardımlarda bulunan Ahbap’ın kurucusu ve sanatçı Haluk Levent Hatay’dan Pazacık’a giderken kaza geçirdi.

AYRINTILAR GELMEKTEDİR.

Haluk Levent ve Oğuzhan Uğur’u hedef alarak “Bu sahtekârların artık Türk televizyonlarında yer almaması lazım” diyen Bahçeli, “Devleti acz içinde gösterircesine sosyal medyaya üşüşenler bindikleri dalı kestiklerini ne zaman anlayacaklardır? Yardım ve desteklerin AFAD aracılığıyla yapılması en doğru yoldur” ifadelerini kullandı.

 AHBAP’ın kurucusu Haluk Levent, Bahçeli’nin sözlerinin ardından sosyal medya hesabından yanıt verdi. 

“Daha dün MHP milletvekilleri çadır kentimizi ziyarete geldi” diyen Levent, şu ifadeleri kullandı:

Sayın Devlet Bahçelinin danışmanlarının kendisini yanlış yönlendirdiğini düşünüyorum. Ben her gün devletin kurumları ile çalışıyor ve bunu yazıyorum.

Zaten kurumlar arası işbirliği olmadan başarı olmaz.”

hatunzade

YORUM YAZIN