Hatay Şen kardeşler Dosyası Bakıcı Emel

Hatay’da yaşanan şen kardeşler Dosyası, Hatay şen kardeşler olayı bakıcı Emel, Hatay’da yaşanan Ci.nayet ve ilk.enve

Hatay’da Yaşanan Şen Kardeşler Olayı

Müge Anlı’ya ile tatlı sert programına Almanya’dan katılan geçtiğimiz yıl önce 80 yaşındaki amcası, 83 yaşındaki amcasını işkence ederek canına kıyan katillerin bulunması İçin katılan ganime hanım konuk oldu.

 

19 Gün Dayanabildi

Hatay’da erkek kardeşi ve geldi eşi ile birlikte yaşayan 83 yaşındaki adam işkence edilerek feci bir şekilde can verdi. 80 yaşındaki kardeşi 19 gün yoğun bakımda dayanabildi 83 yaşındaki asam ise 2’5 koma da kalarak hayata veda etti. Aynı akşam evde gece yatılı bakıcı olarak kalan 60 yaşındaki Emel hanım hiç birini duymadı ve sabah gördüğü halde emniyet güçlerine haber vermedi.

Felçli olan annesi balkonda olduğu esnada komşuların görmesi üzerine emniyet ekipleri komşular tarafından çağırılmıştı.
Hafta içi yatılı bakıcı olarak kalan Emel hanım dikkat çeken hareketleri ve Ganimet hanımın babasının her şeyi not aldığı ve Bakıcı Emel hanımında borcunun bulunduğu kapıdınım  üzerinden çıkması gözaltına alınmasına sebep olmuştu.

Hafta sonu bakıcı olarak çalışan Meliha hanımda Sorumlu Emel hanımdır diyerek evde olanları canlı yayına çıkarak anlattı. Benim parmağımdaki tüzüğü de Emel hanım borç olarak istedi ve yenisini yapmadı Emel hanım herşeyi biliyor ve susuyor araları zaten açıktı diyerek bildiklerini anlattı

hatunzade

YORUM YAZIN