Havva Tahnal Gerçekleri İtiraf Etti

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına çıkan, anlatılanlar ve yaşadıkları ile Türkiye gündemine oturan Palu ailesi’nin sakladığı gerçekler sonunda ortaya çıktı.

Kocaeli’de yaşayan Palu aile ve Tahnal ailesi bundan bir kaç hafta öncesine kadar dışardan bakıldığında sıradan bir aile görüntüsü vardı. Geçtiğimiz hafta Müge Anlı’ya katılan kaynana Havva Tahnal ve 2 oğlu kızı Meryem ile torunu Melike Tahnal’ı aramaya çıktı. Programa katılan aile kendi kız kardeşlerinin çocuklarını öldürdüğünü ve bulunmasının istedi. Bunun ardından programa damat ve kızı katıldı. Damadın katılmasının ardından ortaya akılalmaz gerçekler çıkmaya başladı.

Samat Tuncer kayınvalidesi ile kaynı İsa’nın Meryem’in gömüldüğü yeri görmesinin üzerinden burada kemiklerin çıkması genç kızın burada olduğu iddialarının güçlendirdi.

Bugün canlı yayına katılan komşuların ise Damat Tuncer’in evin içerisinde üç harfliler var ve onları kovuyorum dediği İsa’nın üzerine sirke dökerek okumuştu. Buradaki 4 katlı evi sattılar ve havuzlu villa alarak damat Tuncer’in üzerine yapıldı. Ama o eve de giremeyen Havva hanım yüzünden Parkta yaşadıklarını söyledi.

MERYEM’İN ELLERİ AĞACA BAĞLIYDI

Komşu’nun ise parkta biz piknik yapıyorduk. Palu ailesi de orada yaşıyordu. Rahmet Meryam’i orada ellerinden ağaca bağlı olarak gördüm. Yanlarına gittim kızın konuşacak hali yoktu Tuncer’e kızı salması gerektiğini yoksa polise haber vereceğimi belirttim Tuncer ondan sonra ellerini çözdü dedi. Tuncer bey bunların hepsinin yalan olduğunu söyledi ve kaynanası Havva hanım’da damadını destekleyerek Bunlar bize atılan iftiralardır dedi.

Diğer komşular ise bağlanarak Havva Tahnal’ın kendilerinden kazma, kürek, balta istediğini ondan sonra Meryem’i bir daha gören olmadığını Havva hanımın herşeyi bildiğini söylediler.

hatunzade

YORUM YAZIN