Hazal Kaya ayni tepkiyi Erola Gosterdi

Hazal Kaya ayni tepkiyi Erola Gosterdi

Atv de program sunuculuğunu yapan Esra Erol 18 yaşında olan bir konusuna sinirlenerek ağır tepki göstermişti buna kayıtsız kalamayan Hazal Kaya Ayni Tepkiyi Erol’a gosterdi

Erol, evli bir erkek tarafından cinsel tacize maruz bırakılan ve programa çıkmak istemeyen kadına “18 yaşındasın kızım sen! Baban yaşındaki adam sana farklı dokunuyor. Bu mu senin geleceğin? Bu mu kendine layık gördüğün hayat! Bu mu yaşamdan beklediğin Elif? O çatı katını mı layık görüyorsun kendine?” diye bağırdı.

O anlar sosyal medyada tepkiyle karşılandı. Aralarına ünlü isimlerin de dahil olduğu pek çok isim Erol’un, programa çıkmak istememesine rağmen 18 yaşındaki genç kızı azarlamasına ve ifşa etmesine tepki gösterdi.

Yaşananlara sessiz kalmayanlardan biri de ünlü oyuncu Hazal Kaya oldu. Kaya, Twitter’dan yaptığı paylaşım ile Esra Erol’un sözlerine ve yayında yaşananlara çok sert tepki gösterdi.

Ünlü oyuncu Esra Erol’a “Kameraların önünde suratına suratına bağırarak o küçücük kıza söylediklerinin, öldürülen, şiddete uğrayan kadınlara ‘Orada ne işi varmış?’ demekten ne farkı var? Sen kimsin de yayına çıkmak istemeyen, belli ki ağır travma yaşayan bir kadın üzerinden şov yapıyorsun?”

Kaya, bir sonraki paylaşımında ise RTÜK’e seslenerek, “Kadınları bu ahlakçı, şov sevdalılarından kim koruyacak? Yok mu denetleyen? Aaa yokmuş…” sözlerini kullandı.

Etiketler

hatunzade

YORUM YAZIN