Hello Kity Çanta Yapılışı Video

hello-kity-cabta-yapimiMerhaba Arkadaşlar Hello Kity’yi benim kzım gibi sevenler çok. yabancı bir sitede yapılışı buldum ve sizlerle paylaşmak istiyorum bende yünlerini aldım. Nako Bonbon ve 3 numaralı tığ aldım iki ip yeterli oluyormuş zaten.

beyaz ipimizle 1 karış kadar zincir atıyoruz. 3 zincir çekip ilk iki zincire 4 er tane 2’li trabzan çekiyoruz. toplam 8 tane oluyor. daha sonra diğer zincirleride 2’li trabzanlarla dolduruyorum. sondaki iki zincire yine 4’er tane 2’li trabzan yapıyoruz.ve ikinci sıraya geçiyoruz ikinci sırada köşeye elen 6 ilmeğin üzerini 2 şer tane trabzan yapıyoruz. ve bu şekilde 3. sırayı da tamamlıyoruz.

ve 1 zincir çekip köşeleri sık iğne diğer düz 30 ilmeği de 2’li trabzan örüyz ve sırayı bu şekilde tamamlıyoruz. ve parçamız bitiyor aynısından bir tane de pembe parça yapıyoruz. ve her iki parçayı pembe iplikle sık iğne yaparak birbirine sabitliyoruz bu işlem çantanın sert görünmesini sağlıyor. Bir önceki Sırada yaptığımız sık iğnelerin iç kısımlarından yukarıya doğru sık iğne yapıyoruz vee bu sıradan sonra 3 sıra düz şekilde pembe iple trabzan 1 sarı beyaz iple trabzan yapıp inci boncukları beyaz ipr geçiriyoruz. beyaz iple 2 tane trabzan 2 zincir 2 tane zincir atla bu şekilde sırayı tamamlıyoruz.

üst sırada trabzan bacaklarına krokodil örgü yapıp uçlarına inci koyuyoruz. ve son iki sırayı 4 sefer tekrarlıyoruz. ve pembe iple 14 sıra sık iğne yaparak bitiriyoruz.

 

 

hatunzade

Bunlarda İlginizi Çekebilir

1 YORUM

  1. Avatar

    lindo

YORUM YAZIN