Himmet Aktürk Öldürüldü mü?

Müge Anlı Tatlı Sert Programında ortaya çıkan Minik Irmak Kupal Olayı tüm ülkeyi yasa boğmuştu. Bu Olayın ardından ise Irmak Kupal’ın ailesi tamamen dağılmıştı

Manisanın Alaşehir İlçesinde Yaşanan olay şu şekilde gelişmişti ; Müge Anlı Tatlı Sert Programına Kayıp olan 7 yaşındaki Irmak Kupal’ı ararken canlı yayına katılan ve canlı yayında Irmak’ın katilinin kendisi olduğunu itiraf eden Himmet Aktürk Öldürüldü mü?

Canlı Yayında Irmak’a yaptıklarını İtiraf eden Himmet Aktürk aynı zamanda kamera arkasında ise başka çocuklara da ilgi duyduğunu ve bu dürtüsünün önüne geçememediğini ağlayarak itiraf etmişti. Irmak’ı ise okul dönüşünde şeker vererek kandırmış daha sonra ise hunharca öldürerek el arabası ile çuvala koyarak götürerek 2 kilo metre uzaklıkta olan bir bağ evine gömmüştü.Himmet Aktürk Öldürüldü mü?

Himmet Aktürk Öldü mü?

Amasya Cezaevinde cezasını yatan Minik Irmak’ın katili daha önce kendine kaldığı hücrede zarar verdiği haberleri gelmişti. Bugün ise Himmet Aktürk’ün Kaldığı Hücresinde ölü Olarak Bulunduğu Haberleri duyulmaya başlandı. Amasya cezaevi yetkilileri ile yapılan görüşmelerde bu bilgilerin gerçek dışı olduğu ve böyle bir olayın yaşanmadığına dair bilgi alındı.

hatunzade