HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞINI 60 GÜN BOYUNCA TÜKETEREK…

Hindistan Cevizi Yağının Faydalarını artık bilmeyen kalmadı. Hindistan Ceviz Yağı Orta zincirli bir yağ olduğu için vücut ile uyumu konusunda son derece etkilidir. Hindistan Cevizi Yağını Makyaj temizleyicisi, cilt bakım kremi olarak kullanabilir, zayıflamak için yardım edebilir, Antibakteriyal etkisi sayesinde ağız içi uçuk, diş çürğü ve mikropları yok eder, emziren anneler için hem sütünü arttırır hem de sütün kalitesini arttırıyor ve faydaları saymakla bitmiyor. Fakat En Önemli faydası ise beyin hücrelerinin canlandırarak beyin işlevlerini daha etkili hale getirebilmek.

ALZHİMER’dan HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI İLE KURTULDU

Steve 54 yaşında evli bir adamdır, son günlerde elindeki çatalı, içtiği bardağı aramakta yani unutkanlığı hat safhaya çıkmaktaydı. Bunu Farkeden Doktor eşi yaptığı tetkiklerde Steve’nin Alzheimer olduğunu teşhis etti. Fakat bunun bir tedavisi oladığını da biliyordu. Eşi için araştırmalara başlayan doktor hindistan cevizi yağının beyin üzerindeki etkilerine yoğunlaştı.

Eşine sabah ve akşam yatmadan önce 1 yemek kaşığı hindistan cevizi yağı içirmeye başladı. 21 gün sonra ise sevindirici gelişmeler oluşmaya başladı. Steve artık eski haline dönmeye başlamıştı. 60 günün sonunda ise Steve tamamen eski haline dönmüş Espri yapmaya, kahkahalar atmaya başlamış unutkanlık ve dikkat eksikliğinden bir eser kalmamıştı.

bunun üzerine bunu günlük gözlemlerini bir araştırma kitabına yazan doktor alternatif tıp için harika bir gelişim kaydetmiş oldu.

NOT: Sade olarak tüketemeyenler için Türk kahvesinin içerisine katarak tüketebilir. Harika bir lezzete sahip olmuş olacaklardır.

NOT: Hindistan cevizi yağına alerjisi olanlar önce küçük bir parça halinde test etmeli daha sonra küre başlamalıdır.

İŞTE 60 GÜNDE HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞININ SONUÇLARI VİDEO;

hatunzade