Hızlı ve Sağlıklı Zayıflatan Muhteşem Üçlü Dİyeti

Bali Limon ve Sarımsak bu karışımın zayıflatacağı hiç zayıflatacağı aklımıza gelmezdi fakat bu karışım Rus bayanların sürekli kullandığı bir mucize bir sırdır. Gerçekten düşündüğümüzde rus bayanların formlarının ve sağlıklı görünümleri aklımıza gelmektedir.

Muhteşem Üçlü

Sarımsak etkili bir temizleyicidir, Bal ve Limon enerji verir vücudun c vitamini ihtiyacını karşılar, uçucu yağları sayesinde vücuttaki diğer yağları da hızlı bir şekilde atılmasını sağlar. Ruslar tarafından muhteşem üçlü diyeti olarak Gençleştirir, temizler ve canlandırır denilir.

Hızlı ve Sağlıklı Zayıflatan Muhteşem Üçlü Dİyeti

1 Litre Bal

10 Baş Sarımsak

10 adet limon

Yapılışı:

10 Adet limon kabuklarıyla birlikte ve 10 adet sarımsak kabukları soyularak rondodan geçirilir ve içine bal eklerenek temiz tülbent ağzı örtülerek 10 gün karanlık bir ortamda bekletilir 10 gün sonunda süzülür ve karışım hazırdır.

Bu karışım yemeklerden önce günde 3 kere bir bardak ılık suya bir çay kaşığı ile seyreltilerek alınmalıdır. En az 2 ay yapılmalıdır ve günlük alımı esastır. Sabahki doz tamamn aç karınla alınmalıdır.

Bu Kür Sağlığınıza da kavuşturuyor:

Kilo kaybına ek olarak, ruhsal yapıyı düzenler, kuvvet verir, cildi sıklaştırır, ince damarlardaki toksinleri attırır, Kalp damarlarını açar, tansiyonu düzenler ve vücuda hafiflik verir, kolestrolü düşürür, şeker oranını dengeler, ağrıyı keser, bağışıklık sistemini güçlendirir, romatizmal iltihabı yok eder. Bu kürü uygularken 30 dakika yürüyüş ile desteklerseniz daha da sağlıklı olacaksınız.

Not: Bu kürü sarımsak, narenciye alerjisi olanlar, epilepsi ve böbrek rahatsızlığı olanlar yapması önerilmez.limon-ile-hizli-ve-sagliki-zayiflama

hatunzade

2 YORUM

  1. Avatar

    Videoda farklı yapılıyor siz bal demişsiniz acaba hangisi doğru

  2. Avatar

    Bence de video da su karıstırıyorlar siz bal demişsiniz buna acil bir cevap alabilir miyiz

YORUM YAZIN