İdil Fırat Kaç Yaşında – İdil Fırat Kimdir?

İdil Fırat Kaç Yaşında – İdil Fırat Kimdir?

Son günlerde adını Mert Fırat ile birlikteliği ve dillere destan yaptığı kına gecesi ile duyuran İdil Fırat Kimdir, Kaç Yaşındadır, Nerelidir?

Daha önce de tanıdık isimlerle aşk yaşayan İdil Fırat Fenerbahçe As Başkanı olan İş Adamı Önder Fıratın Kızıdır. Sosyetik bir aileden gelen İdil Fırat 1988 doğumlu ve Malatyalıdır. Can Adında bir kardeşi olan Fırat 2 kardeştir.

George Washington DC Üniversitesi’nde uluslararası politika bölümü okuduktan sonra London School Of Economics Politik Ekonomi ve Avrupa Birliği üzerine yüksek lisansını yaptı. Dört Amerika’da yaşadıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapan İdil Fırat, 2015 yılından bu güne dek özel bir firmanın kurucu ortaklarından birisi.

Daha önce Kıvanç Tatlıtuğ ve Engin Öztürk gibi tanınmış isimlerle aşk yaşayan Fırat Öztürk ile evliliğin eşiğinden dönmüştür.

İdil Fırat Ne iş Yapar?

Üniverite eğitimini ekonomi üzerine tamamlayan Fırat Eğitimi için 4 yıl Amerika’da yaşadı. Ailesi inşaat sektöründe olan İdil Hanım Ailesinin mesleğini sürdürmeyerek eğitiminin de dışında olduğu Moda ve Güzellik üzerine bir meslek tercih etti.

TAHT TARTIŞMASI TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR

İdil Fırat kendine organize ettiği kına gecesiyle özellikle de 4 kişinin omuzlarında Taht ile gelince magazin gündemine oturdu. Daha önce de Fas adetlerine göre evlenen Murat Yıldırım ise İdil Fırat’a destek olmuştu.

 

 

BU MAKALEYE YORUM YAP!

YORUM YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*