İp ile Ekose Örgü Nasıl Yapılır?

Ekose Örgü Nasıl Yapılır, Ekose İp Markası, Ekose Etek Nasıl Örülür, Ekose Tığ ile, şiş ile mi örülür sorularınıza buradan toplu olarak cevap vermek ve yapılışını video olarak paylaşmak istedik.

Ekose Örgü Nasıl Yapılır?
Ekose örgü çok yeni olmasına rağmen çok hızlı bir parlama yaşayarak sezonun modası haline geldi. Ekose ipler de diğer akıllı ipler gibi tüz örgü yapılarak devam edilmektedir. İpin özelliği olarak ta ekose modeli çıkmaktadır. Yalnız diğer akıllı iplerden farkı ise şiş örgüsü ile yapıldığında ekose modeli çıkmamaktadır. Sadece tığ sık iğne ile örülmesi gereklidir. Ayrıca arttırma ve eksiltme gibi işlemler yapıldığında ise ekose modeli bozulmaktadır. Bunun için düm düz bir şekilde çanta etek hırka gibi modellerde Ekose örgü yapılabilmektedir.

İp ile Ekose Örgü Video

Ekose İpte Hangi Marka Tercih Edilmelidir?
Son günlerde örü yapan arkadaşlardan öğrendiğimiz kadarıyla hem örme esnasında hem de daha sonrasında kullanımında rahat edebilmemiz için Lanoso marka daha uygun olduğu sonucuna varılmıştır. Lanoso Marka Ekose ip 100 gram bir yumak fiyatı ise 9 liradır. Bende Bu Modelden 5 yaşındaki kızıma etek ve yelek yapmaya başladım. Bu Ekose iplerin 3 renk ve 5 renk olanları mevcut yeni başlayanlar için 3 renk tercih etmeleri gereklidir.

Ekose Örgü Görselleri Aşağıdadır.

hatunzade

YORUM YAZIN