İstanbul da 35 Yaşındaki Annesine Yaptıkları

İstanbul’da 35 yaşındaki evladın annesine yaşattıkları  olayı duyanlar kullananlarına inanamadı bir evlat bunu nasıl yapar dedirtti. Olayın ardından yaptıklarını polise itiraf eden T.S. Polis ekipler tarafından annesinin cansız bedeninin yerini söyledi.

İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde yaşanan olay, 24 Mayıs 2021 tarihinde meydana geldi. Küçükçekmece Halkalı Bezirganbahçe’de bulunan sitede kavga ihbarı alan polis olay yerine gittiğinde komşuları Sevilay Palabıyık’a ulaşamadıklarını ifade etti.

Bunun üzerine polisler daireye çıkarak kapıyı çaldı. Kapıyı açan Tuğçe Sayın’a polisler, annesini sordu. Sayın ise annesinin evde olmadığını söyleyerek, “Erkenden ‘kafamı dinleyeceğim’ diyerek dışarı çıktı. Halen de gelmedi. Nerede olduğunu bilmiyorum” dedi. Polislerin eve girmesine de izin vermeyen Tuğçe Sayın, kısa bir süre sonra annesini öldürdüğünü itiraf etti..

Tuğçe Sayın, “Annemi öldürdüm. Kendisi banyoda” dedi. Olay yerine giren polis ekipleri Sevilay Palabıyık’ın sırtüstü yattığını ve kafasının olmadığını gördü. Bunun üzerine Tuğçe Sayın polislere, “Annemin kafası da mutfakta tencerenin içinde” dedi. İnceleme yapan polis, Sevilay Palabıyık’ın sol bacağındaki etlerinin de satırla kemiklere kadar çıkarılıp bir kovaya konulduğunu gördü. İtiraf üzerine gözaltına alınan Sayın, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı..

Etiketler

hatunzade

YORUM YAZIN