Kac Tane At Görüyorsunuz

Kaç Tane At Görüyorsunuz

Bu resimde tek bir at görüyorsanız, çoğu şeye yüzeysel bakıyorsunuz ve dikkatli değilsiniz. Genel olarak küçük olaylar için endişelenmiyorsunuz. Ayrıca kararlarınızı çabuk veren bir insansınız.

Ekip çalışmasını çok önemsiyorsunuz. Birlik olmaya inanıyorsunuz. Takım oyununda lider olmayı seviyorsanız fikir vermek ve almak hoşunuza gitmektedir. Görsel yeteneğe sahip bir insansınız. Bir tartışmaya girdiğinizde kaybetmeyi sevmiyorsunuz yada kolay kolay kaybetmezsiniz. İnsanların sizin hakkınızda ne düşündüğünüzü de pek umursamıyorsunuz

Resimde 5 ile 10 arasında at görüyorsanız, işleri ciddiye alan bir kişisiniz. Her durumda elinizden geleninin en iyisine yapmaya çalışıyorsunuz.

Mükemmeliyetçi bir kişisiniz. Her zaman göreve odaklanıyorsunuz. Kendiniz hedeflere ulaşmakta zorlanabiliyorsunuz. Beklemeyi seven bir insansınız.

Her şeyin planlı olmasını istiyorsunuz, plan yapmayı seviyorsunuz. Bir şeyi tekrar tekrar deneyebilirsiniz. Kendinize güvenen bir insansınız.

Resimde 11 at ve daha fazlasını görebiliyorsanız, ayrıntılı ve çok dikkatli bir insansınız. Diğer insanların yapamayacağı pek çok şeyi algılama yeteneğine sahipsiniz. Bir işe el attığınızda o işi mükemmel bir şekilde yapmaya çalıyorsunuz.

Her detay sizin için çok önemlidir. Genellikle her şeyin istediğiniz gibi olmasını istiyorsunuz, buda sizin için sıkıntılar oluşturmaktadır. Israrcısınız sonuna gitmeyi seviyorsunuz.

hatunzade

YORUM YAZIN