Kaşık Masajı ile 10 Dakikada 10 Yaş Gençleşin

Kaşık Masajı ile 10 Dakikada 10 Yaş Gençleşin

30 yaşın üzerindeki tüm bayanlar cilt dokusu esnekliğini yitirir ve derisi zayıflama başlayarak gözenekleri görünür hale gelir. Erkeklerde bu daha ilerleyen yaşlarda kendini gösterir. Sizlerle Alman dermataloğun keşif ettiği 10 dakikada sizi 10 yaş gençleştirecek kaşık masajını paylaşmak istiyorum.

Neden Kaşık Masajı:

Kaşık Masajı ile kan dolaşımı hızlanır, yüz hatları belirlenir, cilt elastikiyetini kazanarak kırışıklıklar azalır. Her gün bu masajı 10 dakika boyunca yaparsınız 10- 12 gün sonunda gençleştiğiniz gözle görülür ve farkedilir biçimde olacaktır.

Kaşık Masajı Nasıl Yapılır

Gerekli Malzemelere 2 tane çay kaşığı, nemlendirici ve bir bardak soğuk su. Çay kaşığının iyice temşizlenmiş olması gerekir. Nemlendirici yüzünüze uygulayınız ve Alttaki resimlerde görüldüğü yönde yapılmalıdır. Göz çevresine yavaş hareketlerle soğuk kaşık ile uygulayınız bunu beş kez tekrarlayınız. Kaşığın biri sürekli soğuk su içinde olmalıdır. Kullandığınız kaşık ısınınca soğuk olanla değiştiriniz. Masaja 3-4 dakika ile başlayarak 10 gün sonunda masaj süresi 10 dakika olarak arttırılmış olmalıdır. İlk günden Sıkılaşmayı hissedeceksiniz 10. günde çok büyük fark olacaktır.

kasik-msaji-nasil-yapilir kasik-masaji-ile-genlesin

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir