Kezzap Atan Sevgilisi ile Evlendi

KEZZAP Atan Sevgilisi ile Evlendi

Hatay’ın İskenderun ilçesinde, sevgilisi tarafından suratına kezzap atılarak gözünü ve yüzünün bir kısmını kaybeden Berfin Özek, kendisine tüm bunları yaşatan Ozan Çeltik ile dünya evine girdi. Daha öncede, yüzüne asit döken eski sevgilisini adli işlemlerin ardından affeden ve şikayetinden vazgeçen Berfin Özek, bu kararını intikam alma duygusu ile aldığını açıklamıştı.

 

15 Ocak 2019’da dershaneden evine giden Berfin Özek’in eski sevgilisi önünü kesip, yüzüne asit atmıştı. Özek, yaşadığı vahşetin ardından 13 yıl hapis cezası alan eski erkek arkadaşını affetmiş ve 4 ay onun ailesi ile beraber yaşamıştı. Aldığı kararla gündem olan Özek, katılığı bir programda ‘Ondan intikam alacağım dedim. Cesaretimi toplayarak aynısını yapmayı düşünüyordum. O zamanlarda aynaya bakamaz haldeydim, insanların yüzüne bakamaz haldeydim ve insanlar bana acıyarak bakıyordu.

Çocuklar da benden kaçıyordu. Sanki dipsiz kuyunun dibine düşmüşüm ve çırpınıyordum. Elimi de tutan yoktu. Çok çaresizdim. Affetmek kesinlikle mümkün değil. Çünkü ben annemin acısını ve gözyaşlarını unutamıyorum. Onun üzülmesi benim kahrolmam demek. Benim o zamanlar kaybedecek hiçbir şeyim yoktu.’ ifadelerini kullanmıştı

Sabah’ın özel haberine göre  Türkiye’nin günlerce konuştuğu ve yıllarca ameliyat ve dava süreçlerinde yanında olduğu Berfin Özek’in bu kararı adeta şoke etkisi meydana getirdi. Berfin Özek’in kendisini bu hale getiren kişiyle evlenmesi sadece dışarıdan takip edenleri değil öz ailesini de şaşkına çevirdi. Bergin’in babası Yaşar Özek olayı sosyal medyadan öğrendiğini anlattı.

Berfin’in babası Yaşar Özek, Sabah’a konuşarak ‘Bunu nasıl yapar? Onu öldürmek isteyen adamla nasıl evlenir. Ben babası olarak sosyal medyadan öğrendim nikahı. Günlerce hastanede yattı. Aylarca ağladım, gözyaşı döktüm. Lanet olsun. Onaylamıyorum. Nasıl yapar bunu” dedi.

hatunzade

YORUM YAZIN