Kocasinin kotili ile Ne yapmis

Kocasının Kotili ile Ne Yapmış

Ece Erken Eşinin vefatının Ardından suçluların bulunması için sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yapmaya ve isimler vermeye başlayınca okun ucundaki isimler de Erkene ateş püskürdü.

Seccad Yeşil’in c*nayet gecesi evinde kaldığı Fatih Sipahi’den olay iddia: Ece Erken tanıyor!
Ece Erken kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Drej Ali olarak bilinen Ali Yasak’ın kendi ismini taşıyan yeğeni Ali Yasak ve Kadir Yasak’ın yakalanmasının ardından ka*til zanlısı olarak aranan Seccad Yeşil ve Serkan Dakman’ın bulunması için çağrı yapmıştı. Ece Erken Seccad Yeşil’in ci*n*ayet gecesi Fatih Sipahi’nin evinde kaldığını belirttiği paylaşımının ardından Fatih Sipahi’den çok konuşulacak bir dizi paylaşımla yanıt geldi.

‘Ece Erken Serkan Dakman ile yıllar önce Çeşme’ye tatile gitti’ iddiası: Fatih Sipahi kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Ece Erken’in, eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun katil zanlılarını tanıdığını iddia ederek, za-nlılardan Serkan Dakman ile yıllar önce Çeşme’de tatil yaptığını öne sürdü.

İşte Fatih Sipahi’nin Ece Erken ile ilgili o açıklaması:İşte Fatih Sipahi’nin o açıklamaları: “Arkadaşlar Ece Erken adımı geçirerek bir story atmış o yüzden açıklama yapmak istedim. Seccad Yeşili 15 senedir tanırım 3-4 ayda bir görüşürüm. Olay gecesi beni görüntülü arayarak seninle a-cil bir şey konuşmam lazım diyerek evime geldi ve ‘Arkadaşım birini vurdu’ diyerek olayı anlattı.

‘Benim burada ne suçum var adımı geçiriyorsun Ece Erken’ : Kendisine olay yerindeymiş 3 saat sonra Şafak Mahmut Yazıcıoğlu’nun öldüğü haberleri yayılınca telefonunu kapatarak evimden gitti. Sabah organize şubeye giderek ifademi verdim tanık olarak eklediler. Benim burada ne suçum var adımı geçiriyorsun Ece Erken?

‘Serkan Dakman ile seneler önce beraber Çeşme’de tatile yapmadınız mı’ : Seccad Yeşil ile seninde bir sürü ortak arkadaşın var. Serkan Dakman ile seneler önce beraber Çeşme’de tatile yapmadınız mı? Bu insanları tanımıyormuş gibi story atıp şov yapacağına eline bir Yasin al da kocana dua et!”

Fatih Sipahi Ece Erken’e dava açtı: Fatih Sipahi, Ece erken’in, eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun katil zanlıları serkan Dakman ve Seccad Yeşil’i önceden tanıdığı ve c*nayetin ardından tanımazlıktan geldiğini öne sürdüğü bu paylaşımının ardından, Instagram’da Ece Erken’in açıklamalarında kendi ismini geçirmesi dolayısıyla dava açacağına dair avukatının açıklamasını paylaştı.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde yeni gelişme: Öte yandan İstanbul’da sahibi olduğu restoranında öldürülen avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu c*nayetiyle ilgili yeni bir gelişme daha yaşandı. Gözaltına alınan 11 şüphelinin ek gözaltı süresi talep edilmek üzere adliyeye gönderildiği öğrenildi. Şüpheliler bu sabah Bakırköy Adliyesi’ne gönderildi.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde toplamda 11 şüpheli yakalandı: Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetiyle ilgili 2 şüphelinin ardından 9 zanlı daha yakalandı. Yakalananlar arasında İki gündür her yerde aranan ve tetiği çektiği belirlenen Kadir Yasak ile ağabeyi Ali Yasak yakalandı ancak Seccad Yeşil ve Serkan Dakman henüz yakalanmadığı için sürek avı başlatıldığı öğrenildi.
Ece Erken’in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ö-lü-müyle ilgili soruşturmayı yürüten Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, kamera kayıtlarından tetiği çekenin Kadir Yasak olduğunu tespit etmişti. C*nayetin hemen ardından Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile para anlaşmazlığı bulunan Gökhan Karakan ile Uğur Can Bilge gözaltına alınmıştı.

Etiketler

hatunzade

YORUM YAZIN