KOLAY VE HIZLI BEBEK SAPKASI 1.2 YAŞ ICIN

KOLAY VE HIZLI BEBEK SAPKASI 1.2 YAŞ ICIN

Bebek ve çocuklarımız hatta sizin için de yapabileceğiniz satarak ev ekonomisine katkı sunabileceğiniz harika bir bere şapka modeli ile geldik.

Şapka ve bere için antibakteriyel 100 gramında 250 metre bulunan bebek iplerinden ve 3 numaralı tığ kullanılıyor.

Şapkamıza alt lastik kısmından başlamakta ve aşağıda verdiğimiz ölçüler sırasıyla prematüre, 0.3 Yaş, 3/6 ay , 6/9 ay ve 12 aylik bebekler için uygundur.

Tekrardan yazmak istiyorum prematüre bebekler için 56 zincir,0.3 aylık bebekler için 60, 6.9 aylık bebekler için 64, 1 yaşındaki bebekler için 68 zincir çekilmelidir.

Ayrıca kendi bebeğimiz için örüyorsanız zinciri kafasını kavrayacak s ekilde ölçerek yapabilirsiniz yalnızca 4 zincir ve katları artı 2 zincir olmalıdır.

60 zincir artı 2 zincir çekerek üst sıraya 60 adet ikili trabzan yapıyoruz.

2. Sırada tığ işi lastik örneği olan alttan ve üstten alma tekniği uyguluyoruz alttaki resimde ve en alltaki videoda Detayi mevcut.

3 sıra bu şekilde ördükten sonra diğer tencere geçerek modeli değiştireceğiz. Isterseniz aynı renkte devam edebilirsiniz.

Ilk sırayı yine düz ikili trabzan yapıyoruz ikinci sırada ise 1 düz 1 ters olacak şekilde lastik yaparak devam ediyoruz.

10 sıra bu şekilde devam ettikten sonra eksiltme kısmına geçiyoruz.

Eksilme kısmı için aşağıdaki videodan devam ederek daha sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz.

ÇOK BEGEBI ALAN VE ÖRÜLEN ZEBRA PATIGIMIZIN YAPILIŞI IÇIN TIKLAYINIZ.

Ayrıca KOLAY ponpon yapılışını bilmiyorsanız buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Kısa bir bir daha bırakmak istiyorum prematüre olan şapkalardan elinizde kalan iplerle de hızlıca ÖREREK hastanelerin ilgili bölümlerine bırakabilirsiniz. Emin olun çok mutlu olacaklardır.

hatunzade

YORUM YAZIN