Konyada 10 Yaşındaki Oğluna

Konyada 10 Yaşındaki Oğluna

Dün Konyada akil almaz bir olay daha yaşandı. Apartman görevlisi olan ve psikolojik sorunları olduğu iddia edilen 32 yaşındaki baba eşini pazara gönderdikten sonra 10 yaşındaki oğlunun hayatına kıydı.

CENNETE GÖNDERDİM

KONYA’da, dün oğlu Hüseyin Kılınçer’i (10) elleriyle boğarak, öldüren apartman görevlisi İsmail Kılınçer’in (32) emniyetteki ifadesi ortaya çıktı. Cinayeti 2 hafta önceden planladığını itiraf eden Kılınçer, ”Ben çok günah işledim ve cehenneme gideceğim. Oğlum da büyüdükçe günaha girecekti. Ben onu günaha girmeden cennete gönderdim. Oğlumu boğmadan önce ona kendisini öldüreceğimi söyleyip, özür diledikten sonra öptüm. O da ‘Babacığım’ diye sarılıp, ‘Ben de senden özür dilerim’ dedi ve sonra da boğarak öldürdüm’’ dedi. 

2 HAFTA INCE PLANLAMIŞ

Gözaltına alınan İsmail Kılınçer’in emniyetteki ifadesi ortaya çıktı. Oğlunu öldürmeyi 2 hafta önceden planladığını itiraf eden ve borçları da olduğu öne sürülen Kılınçer’in, ifadesinde ”Cinayeti 2 haftadır planlıyordum. Olaydan önce eşimi bilerek pazar alışverişine gönderdim. Oğlumu karşıma alarak, onu öldüreceğimi anlattım. Oğlumdan özür dileyerek, sarıldım ve öptüm. Hüseyin de ‘Babacığım, ben de özür dilerim’ diyerek beni öptü. Bacaklarımın arasında boğarak öldürdüm” dediği öğrenildi.

Emniyetten çıkarılarak hastaneye götürülen zanlı basın mensuplarının oğlunuza bunu niye yaptınız sorularına “psikolojim bozuldu. Çok pişmanım” diyerek cevap verdi. Olay sonrası pazardan gelen anne sınır krizi geçirdi.

Komşusuna hediye götürdüğü için iki bileği kesilen 92 yaşındaki ninenin hayatı için buraya tıklayabilirsiniz.

hatunzade

YORUM YAZIN