Kumbasar kizim dozunda giyiniyor.

Kumbasar kızım dozunda giyiniyor.

Ünlü oyuncu Nergis Kumbasar Stand up ci Mehmet Ali Erbil ile ortak kızları olan Yasmin Erbilin kıyafetlerinin açık olduğu yönündeki iddialara cevap verdi. Kızım dozunda giyiniyor diyen Kumbasar sözlerine devam etti.

Kumbaaar kızının yasitlari için yapılan kıyafetleri giydiğini bunu tüm genç kızların giydiğini belirterek arkadaşlarından farklı giyiniyor dedi.

 

Ünlü çocukların işi çok zor. Hele ki Yasmin oyunculuk ve sunuculuğa geçtikten sonra… Erbil’e ya da bana gıcık olan Yasmin’in üzerinden yürüdü. Biz de bunu ona anlatmıştık, Yasmin de bunları tecrübe edinmeye başladı. Yasmin, hakkında yapılan haberleri taşıyabiliyor. Yasmin’in canını bazen çok acıtıyorlar ama ben kendi tecrübelerimden ona örnek verdiğim için anlıyor.

Mini elbise ve dekolteli giyinmesini de son Mini elbise ve dekolteli giyinmesini de son derece dozunda buluyorum. Hatta onu bazı yaşıtlarında baktığımda benim kızım son derece dozunda olduğunu düşünüyorum. Göz önünde ve güzel bir kız. O yüzden de onu haber yapmak hoşlarına gidiyor. Yasmin’e bu haberlerinin mantığında tıklanma olduğunu da anlattım.’derece dozunda buluyorum. Hatta onu bazı yaşıtlarında baktığımda benim kızım son derece dozunda olduğunu düşünüyorum. Göz önünde ve güzel bir kız. O yüzden de onu haber yapmak hoşlarına gidiyor. Yasmin’e bu haberlerinin mantığında tıklanma olduğunu da anlattım.’

Etiketler

hatunzade

YORUM YAZIN