Lahana Yaprağının İnanılmaz Etkileri

Lahana Yaprağının İnanılmaz Etkileri
Lahana yaprakları vücudumuzdaki belirli bölgelerdeki ağrılara da çok iyi gelir. İşte lahananın iyi geldiği ağrılar.

1- Darbelere bağlı şişliklere lahana yaprağı çok faydalıdır

İstemsiz olarak vücudunuzda herhangi bir yerinizi çarptınız ve şişti.. Hemen o bölgeyi lahana yaprağı ile sarın ve bir bandaj ile iyice sıkın. El ayak bilek bacak gibi bölgelerdeki şişlerin bir gecede geçtiğini göreceksiniz. Eğer tedavinin daha kısa sürmesini istiyorsanız buz ile uygulayın.

2- Tiroid bezine lahana yaprağı çok faydalıdır

Sindirim sistemi, büyüme hormonlarının ve metabolizmanın işleyişinde tiroid bezi son derce önemlidir. Tiroid bezindeki anormalliklerin düzenlenmesi için doğal yöntemler vardır. Bu yöntemlerin başında ise lahana yaprağı gelir. Akşamları yatmadan önce lahana yaprağını boğazınıza sarın ve uyuyun.

3-Baş ağrısına lahana yaprağı çok faydalıdır

Eğer sabah kalktığınızda dayanılmaz bir baş ağrısı ile uyanıyorsanız gözlerinizde sorun olabilir ve doktora gitmeniz önerilir. Ancak baş ağrısı stres ve yorgunluğa bağlı ise kafanıza lahana yapraklarını koyun ve düşmesini önlemek için şapka takın. Bir haftada etkisine inanamayacaksınız.

4- Emzirmeye bağlı göğüs ağrısına lahana yaprağı çok faydalıdır

Emzirmeye bağlı oluşan göğüs ağrılarından doğal yöntemle kurtulmak mümkün.Taze lahana yapraklarını gögüslerinize koyun ve sütyen ile uyuyun. sabah kalktığınızda kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Haftada 2-3 gün bu lahana yaprağı tedavisini uygulamanız sizi göğüs ağrılarınızdan kurtaracaktır.
Prof. Doktor İbrahim Saraçoğlu hocamızın Lahana Faydaları Videosunu İzleyerek Diğer Faydalarını Da öğrenebilirsiniz.

hatunzade

YORUM YAZIN