Limon Kürü ile Diyetsiz Tığ gibi Olun!!!

Limon Kabuğu ile zayıflama fikrini yabancı bir sitede okumuştum fakat hiç inanasım gelmedi. Ondan sonra diyetisyene giderek sıkı bir diyete başladım. Diyete başladıktan 6 ay sonra sadece 12 kilo verebilmiştim fakat çok halsiz ve yorgun hissediyordum kendimi.

Aklıma limon kabuğu ile zayıflama fikri geldi ve diyeti bırakarak limon kabuğu ile zayıflama karar verdim. İlk denemem malesef olumsuz sonuçlandı limon kabuğunu yiyemedim.  Her öğünden sonra çay içen biri olarak çayın içerisine atmaya karar verdim. 3 ay boyunca her içtiğim çaya kabuğu ile birlikte limon atmaya başladım. Çayı da bitirdikten sonra limon kabuğu daha lezzetli hale gelmekteydi ve limonu da yedim. Diyet yapmamama rağmen 3 ay sonunda 9 kilo vermiş ve ayrıca halsizliğim tamamen geçmişti. Bunu da gözlemledikten sonra bu limon kabuğu ile bir kür haline getirmeye karar verdim.

Limon kabuğu kürü ile zayıflama

Pazardan 1 kilo limon aldım.
Aldığım limonları küp küp kestim. Kabuklarıyla beraber.
Bir kavanoza hepsini doldurdum.
Ocağı açıp bir tencereye 2 su bardağı su koydum
İçine 2 çubuk tarçın, ve birazda karanfil ekledim.
Harika bir şurup olmuştu.
Şurubunu soğuttum ve limon dolu kavanozun içine doldurdum.
Ağzını hava almayacak şekilde kapattım. Buzdolabına koydum.
Tarçın şurubu limonların daha uzun süre dayanmasını sağlıyor.
Yaklaşık 1,5 2 ay bozulmayacaktır.
Çay zamanı çıkarıp, limon dilimlerini çayıma atıyorum.
Bu mucize iksiri kullandıktan sonra yediklerime dikkat etmesem de kilo almıyorum. Tatlı , börek, hamur işleri gibi yemekleri gönül rahatlığıyla yiyorum. Sadece çok fazla abartmıyorum. Kilom yerinde sayıyor. Bu da beni çok mutlu ediyor. Başka bir faydası da hazımsızlığa çok iyi gelmesi.

hatunzade