Madeni Parayı 8 Saat Suda Bekleterek İçerseniz…

Zaman içerisinde geleneklerimizde olan bakır kapların hayatımızdan yavaş yavaş çıkması vücudumuzda da bazı dengelerin bozulmasına ve bakır eksikliğine bağlı rahatsızlıkların nüks etmesine neden olmaktadır. Madeni Paralar %80 Bakır ve %20 Nikel karışımıdır. Bu özelliği ile madeni paralar özellikle bakır eksikliği çeken hastalar için oldukça faydalıdır. Tabii ki madeni paraları öncelikle çok iyi temizlemeniz gerekecektir.
Uyurken Ayağınızın Altına Konulan Paranın faydaları içim

İşte Bakırlı Kapta 8 Saat bekleterek su içmenin Faydaları:

Hindistan Ayurveda anlayışına göre 5 bin yıldır kullanılan tam bir şifa yöntemidir. Bu yöntemde 8 saat bakır içerisinde beklemiş olan suyun sonsuz bir şifa yöntemi olduğuna inanılıyor ve uygulanıyor. Tabii ki 5 bin yıldır hastalıklar tedavi ediliyor.

BAKTERİLERİ ÖLDÜRÜR
Bakır oligodinamik olarak bilinir. Mide be bağırsak sisteminde oluşan bakteri ve enfeksiyonları öldürerek hızla toparlanmanızı sağlar.

TROİD BEZLERİNİN NORMAL ÇALIŞMASINI SAĞLAR
Bakır eksikliği vücudumuzda boğaz bölgemizde olan ve enerji mekanızmasının merkezi diyebieceğimiz troid bezlerinin normal çalışmasını engeller. Bu eksikliği giderdiğimizde troid bezleri sağlıklı çalışarak uyku düzenimizi sağlar, enerji vererek yorgunluk ve halsizlik problemlerini ortadan kaldırır.

KANSIZLIĞI GİDERİR.
Vücutta bakır eksikliği durumunda vücut demiri kullanamaz. Bakır Demirin hücre içerisine girerek hücrelerin canlanmasını sağlar.

DAHA POZİTİF BAKMANIZI SAĞLAR
Bakır beyin hücrelerinizi canlanmanızı sağlar. B12 eksikliğine benzer unutkanlık, umutsuzluk, halsizlik gibi semptonlar bakır eksikliğindede görülür. B12 seviyemiz normal iken bu semptonlar varsa bakır tedavisi göz atmalısınız.

AĞRILARA VEDA EDİN
Bakır eksikliğinde romatizma, artrit, kireçlenme oluşur. Bakır seviyenizi arttırdığınız da bu ağrılara veda edeceksiniz.

CİLDİNİZ PARLAYACAK, BEYAZ SAÇLARINIZA VEDAN EDECEKSİNİZ.
Bakır vücudun Melanin üretmesini sağlar. Bakır eksikliğinde hücreler yenilenemeyeceği için saçlarınız beyazlayacak ve cildiniz erken kırışacaktır. Bakır eksikliği giderildiğinde cildiniz gençleşecek ve parlayacaktır. Beyaz Saç üretimi ile tamamen duracaktır.

Peki Ne Kadar Tüketmeliyim?
Bakır eksikliğini giderebilmek için 8 saat bakır kapta bekleyen sudan 3 bardak su tüketmeniz yeterli olacaktır. Bu suyu yemeklerinize ekleyerek ailenizin de faydalanmasını sağlayabilirsniz.

hatunzade

1 YORUM

  1. Avatar
    YUSUF KIRÇAN

    Başlık aslında BAKIR KAPTAN SU İÇMENİN FAYDALARI olmalıydı. Madeni para elden ele geçtiği için pek çok mikrop barındırır. Bu hiç sağlıklı olmaz…

YORUM YAZIN