Maya Maskesinin Saçlarınıza Muhteşem Etkileri

Merhaba arkadaşlar ilk duyduğumuzda aklımıza gerçek mi acaba sorusu hemen geliyor? Fakat bu maske gerçekten çok etkili ve besleyici bir maskedir. Mayanın içerisinde bol miktarda vitamin ve Minarel bol miktarda bulunmaktadır. Maske olarak uygulamanız direk saçlarınıza etki etmesini sağlayacaktır.

Boya ve İşlemlerden Yıpranmış Saçları Canlandırır

Saçlarımız boya, fön, düzleştirici etkisi ile malesef canlılığını yitirerek yıpranmaktadır. Bunu önlemek kuru maya ile mümkün ilk maske yaptığınız anda canlanacak ve parlayacaktır.

1 Ayda 4 cm Uzatır

Yıpranmış saçlar yada sağlıklı beslenmeyen kişilerde saçlar çok yavaş uzamaktadır. Kuru maya maskesi saç diplerini canlandırdığından aynı zaman vitamin desteği de vererek hızla uzamasını sağlayacaktır.

Dökülmeleri Engeller

Vitaminsizlik, Stres ve Kirlik havadan dolayı saçlarımız malesef dökülür. Maya maskesi ile dökülmesini durdurarak yeni köklerin çıkmasını sağlayacaktır.

Maya İle Saç Maskesi Nasıl Yapılır

1 kase içerisine 1 yemek kaşığı kuru maya eklenir ve 1 çay fincanı sıcak su çözünmesini bekleyin. Su ılıdığında önce saç diplerine sonra uçlarına uygulayarak streç film ile sarın. 1 saat bekledikten sonra saçlarınızı yıkayınız. İlk yıkamada saçlarınızdaki etkileri göreceksiniz.sac

Alttaki videoyu izleyerek te maskeyi uygulayabilirsiniz.

hatunzade

3 YORUM

  1. Avatar

    matara benzemiyor kafasindaki yumurta sarisina daha çok benziyor maya okadar sarı olmaz

  2. Avatar

    Doğal bir çözüm isteyenler keratini araştırabilir. Ben keratini araştırdım. Saçın temel maddelerinden olan keratin saçımıza fayda sağlıyor. Saçımızın dökülmesini önleyip onu koruyor, çıkmasını sağlayıp uzamasına yardımcı oluyor. Ben ve eşim titanyumlu keratin bakım setini alıp kullandık ve çok memnun kaldık. Sonucu da beklediğimizden çok kısa sürede verdi. Sizlere de tavsiye ederim.

YORUM YAZIN