Merve Nur Polatın Nedeni Açıklandı Bacaklarının Arasına Alarak.

Merve Nur Polatın Nedeni Açıklandı Bacaklarının Arasına Alarak.

Geçtiğimiz hafta Müge Anlı ile tatlı sert programına katılarak 5 yaşında erkek evladı olan 20 yaşındaki kızları Merve nur Polati aramak için gelen aile malesef kötü bir sonla karşılaştı. Olayın tüm detayları bugün ortaya çıktı.

Şüphelilerin emniyetteki sorgusunda C.A., Mervenur Polat’ı öldürdüğünü itiraf etti. C.A., olay günü Muratpaşa ilçesi Sinan Mahallesi’ndeki bir evde birlikte uyuşturucu aldığı Mervenur Polat ile aralarında tartışma çıktığını söyledi. C.A. tartışma sırasında eline geçirdiği iple genç kızı boğarak öldürdüğünü ifade etti.

HALI GİBİ SARDILAR

Olayın ardından C.A.’nın, dışardan ceset olduğu anlaşılmayacak şekilde Mervenur Polat’ın cesedini halı gibi folyoyla sardığı, koli bandıyla bağlayarak paket haline getirdikten sonra da motosikletli kurye olan S.G. adlı arkadaşını aradığı belirlendi.

Kurye S.G.’nin ise Polat’ın cesedini bacaklarının arasına alıp halı gibi taşıdığı, motosikletle bu şekilde C.A.’nın Güllük Caddesi’nde babasının oturduğu binanın çatı katındaki asansör dairesine götürüp bıraktığı ortaya çıktı. S.G.’nin, ifadesinde, ceset taşıdığını bilmediğini söylediği belirtildi.

40 KİLOYA KADAR DÜŞMÜŞTÜ

Uyuşturucu madde kullandığı için 40 kiloya kadar düştüğü belirtilen Mervenur Polat’ın cesedinin büyük bölümünün çürüdüğü saptandı. Cesedin, yaklaşık 4.5 aylık olduğu kaydedildi. Sorgusu devam eden 6 şüphelinin, yarın adliyeye sevk edileceği kaydedildi

hatunzade

YORUM YAZIN