Meryemin Annesi Melisa Canlı Yayında Söylemişti

Meryemin Annesi Melisa Canlı Yayında Söylemişti

Müge Anlı ile tatlı sert programında bu hafta Almanyadan gelerek  iki kızının annesi Melisayı ve Kızını arayan Doğukan malesef şok gerçeklerle yüzyüze gelmişti ve yayın sonrası devam eden olayda herkes şok oldu.

Almanyadan gelen Doğukan bey 1 önce hayatını kaybeden 3 yaşındaki büyük kızı Meryem’i annesi yoğun bakımda yalnız bırakarak kaçan annesi Melisanın kızının ölümüyle ilgisinin olduğunu ve bunun ortaya çıkmasını istemişti. Bugün canlı yayında anne Melisa herşeyi ortaya dökmüş ve izleyiciler ekran başında şok geçirmişti peki yayın sonrası neler yaşandı?

Annesi Melisayı Suçladılar.

3 yaşındaki Meryem’in Gaziantep’te şüpheli ölümü Müge Anlı ile Tatlı Sert programında son günlerde konuşulan en önemli konulardan biri oldu. Küçük kızın ölümünün ardından anne Melisa canlı yayına katılmış ve çocuğunun scooterdan düştüğünü söylemişti. Fakat daha sonrasında ortaya çıkan gerçekler işin aslının annenin anlattığı gibi olmadığını gözler önüne sermişti. Hemen ardından canlı yayına bağlanan Melisa’nın sevgilisi Recep ise bu konuyla ilgili olarak anneyi suçlamış ve Çocuğa sürekli şiddet uyguladığını iddia etmişti.

ANNE GERÇEKLERİ ANLATTI

3 Yaşındaki büyük kızı Meryem’i yoğun bakımda yalnız bırakarak kaçan Anne Melisa bugün Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınına katılarak kızının ölümüne ilişkin daha önce hiç yapmadığı açıklamaları yaptı. 3 yaşındaki Kızının sevgilisi Recep tarafından öldürüldüğünü öne süren anne Melisa, çocuğunu Diğer odada Recep’in kucağında çırılçıplak şekilde gördüğünü iddia etti.

Bu iddiaların ardından herkes Melisanın evladına böyle birşey yapan birine nasıl katlandın niye gizledin soruları yönetti.

Recep’in Meryem’i arka odaya götürdüğü ve o sırada kızından “baba yapma baba yapma” diye sesler duyduğunu belirten Melisa, sonrasında kızımın baygın olduğunu gördüğünü söyledi. Recep’in Meryem’i banyoya götürdüğünü ve suyun altında soktuğunu iddia eden Melisa, sonrasında ise hastaneye kaldırdıklarını dile getirdi.

Bu anları dinleyen baba Doğukan malesef sakinliği korumada zorlandı. Doğukan Melisaya seslenerek Meryem’i öldürdünüz Sareyi getir ona bir kere sarılayım diyerek herkesin yüreğini dağladı.

Anne Melisa’nın canlı yayında yaptığı bu itiraf, doğrudan Recep’i şüpheli gösterirken bundan sonra yaşanacak gelişmeler de merak konusu oldu.

hatunzade

YORUM YAZIN