Müge Anlı Ahmet Çetin Bulundu

Müge Anlı Ahmet Çetin BulunduMüge Anlı Ahmet Çetin Nerede Bulundu, Müge Anlı Ahmet Çetin kıyafetleri, Ahmet Çetin Cüzdanı, Müge Anlı Ahmet Çetin Bulundu mu? Ahmet Çetin Nerede?

Müge Anlı Ahmet Çetin BulunduMüge Anlı Tatlı Sert programına katılan Cumartesi akşamı arkadaşlarıyla birlikte eğlenmek için evden çıkan bir daha kendisinden haber alınmayan Ahmet Çetin Nerede Bulundu?

 

Müge Anlı Ahmet Çetin Bulundu

Müge Anlı Tatlı sert programında üç ablası İle birlikte yaşayan Ahmet Çetin kayıp olarak aranıyordu. Ablaları 24 yaşındaki Ahmet Çetin’i en son 38 yaşındaki Arkadaşı Murat ile buluşmak İçin sazını da alarak evden ayrıldığını söylemişti. Bunun üzerine anlı arkadaşı Murat’ı canlı yayına telefon İle bağlayarak konuları anlatmasını istemişti. Arkadaşı ise o akşam bazı şeyleri hatırlamadığını uyuduğunu ve arabanın içinde kaldığını söylemişti.

Müge Anlı Ahmet Çetin Bulundu
Kayıp olarak aranan Ahmet Çetin’in kıyafetleri bir dere kenarında bulunmuştu. Cüzdanı ve diğer eşyaları ise çöpün yanında Bulundu. Bunları arkadaşına siyönelttiğin de birisi ile üşümeyin yoktu yumuşak başlı bir çocuktu nerede olduğunu bilmiyorum. İlk verdiğim ifadede mavi arabaya bindi demiştim ailesi üzülmesin diye söyledim fakat öyle bir şey olmadığı şeklinde savunma yaparak kendine savundu.

Müge Anlı Ahmet Çetin Bulundu

Bunun üzerine Müge Anlı Sen şimdi çık gel yayından sonra konuşalım diye yanına çağırdığı Murat’ı konuşturarak. Malesef aileye acı haberi verdi. 24 yaşındaki Ahmet Çetin Ölü olarak Bulundu. Arkadaşı Murat’tan da itiraf geldi Alkol alırken Birsen soyundu ve dereye atladı ailesi üzülmesin diye söyleyemediğini ifade etti.

Müge Anlı Ahmet Çetin Bulundu

Müge Anlı Ahmet Çetin BulunduAhmet Çetin’in Eşyalarının bulunduğu noktaya yakın bir bölgede dere içerisinde bulunduğu iddia edildi ilk gelen bilgilere göre.

programı dikkatlice izleyen seyircilerden bazıları ise Ahmet Çetin’in eşyalarının bulunduğu poşetin marketlerde alkol verilen siyah poşet olduğunu detayımı verdiler

  • Müge Anlı Ahmet Çetin Bulundu

hatunzade