Müge Anlı Almanya Doğukan ve Melisanın Tiktok Videosu

Müge Anlı Almanya Doğukan ve Melisanın Tiktok Videosu

Gaziantep‘ te yaşayan iki küçük kız kardeşten büyüğü Meryem Çiğdem Ünal‘ ın hayatını kaybettiğini küçük kızı Sare’nin ise ortadan kaybolduğunu iddia eden baba Doğukan, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurarak kızlarının başına ne geldiğinin araştırılmasını ve küçük kızının bulunması için yardım istemişti.

 

Büyük Kızının sccoterdan düşerek beyin kanaması sonucu öldüğünü iddia eden ve eşinin kızı yoğun bakımdayken kızını yalnız bıraktığı için eşi Melisa’ya inanmayan baba Doğukan olayın araştırılmasını istedi.

Bugün kü programda Doğukan’ın eşi ve 2,5 yaşındaki küçük kızı Sare sağlıklı bir şekilde almanyada bulundu. Eşi ve kızıyla canlı yayında görüşen Doğukan eşinin hamile olduğunu görünce beni evliyken de aldattı ve büyük kızımın başına gelenler senin yüzünden diyerek halen nikahlı olduğu eşini sadakatsizlikle suçlayınca Melisa’da sonunda itiraf etti. 

Melisada evlilikleri esnasında eşi Doğukan’ın kendi evinden aldattığını hatta bu anların tiktok videosu olduğunu söylerek canlı yayın bu anları gönderdi. Canlı yayına verilen görüntülerden sonra hiç kimseye normal gelmeyen bu görüntüler için Doğukan ve ailesi Almanya’da bunlar normal herkes özgür dedi. Bu açıklamaya sinirlenen Anlı siz Türk değil misiniz? Özgürlük başka ahlaksızlık başka bende özgür bir kadınım ama kesinlikle ahlaksız değilim diyerek videoda yaşananlarının normal olmadığını dile getirdi.

hatunzade

YORUM YAZIN