Müge Anlı Birgül Memiş DNA Sonucu

Atv ekranlarında yayınlanan reyting rekortmeni Müge Anlı Tatlı Sert programında bu hafta ilk eşine bıraktığı oğlunu 4 yıldır göremediğini söyleyen birgül hanımın Dna testi sonucu açıklandı.

İlk eşi Faruk beyi oğlunu ona göstermediğini iddia ederek oğlumu istiyorum diye çağrıda bulunmuş. Faruk bey programa katılınca ise o senin oğlun değil bunu biliyorsun ver çocuğumu diyerek programda bir ilke imza atmıştı.

Faruk beyin bu çocuk benim çocuğu alabilmek için yalan söylüyor, benim değilse neden 4 yıldır ben bakıyorum bu çocuğa sahip neden çıkmadı diyerek çocuğun kendsinden olduğunu söylemişti.

Bugün yapılan Dna testi sonucu programda açıklandı. Açıklanan Dna testi sonucuna göre Birgül hanımın 4 yaşındaki oğlu ilk eşi Faruk Beyden olmadığı ortaya çıktı. Bu gelen bilgi karşısında şok olan Faruk bey Birgül hanımın üzerine saldırıda bulundu.

Programdaki güvenlik ve katılımcıların ayırmasıyla çift yüzleşti. İşte Faruk beyin büyüttüğü çocuğun babası olmadığını öğrendiği anda gösterdiği tepki kameralara bu şekilde yansıdı

Etiketler

hatunzade