Müge Anlı Elmas Fark’ın DNA Sonucunu Belli Oldu.

Hafta içi her gün Atv’de Yayınlanan Müge Anlı Tatlı Sert programında bugün Elmas hanımın 30 yıllık Aile arayışında sona gelindi.

İhsan Öztürk Canlı Yayına Katıldı.

Elmas hanım programa ilk katıldığı gün babasının bir akaryakıt istasyonunda çalıştığını ve kendisinin oradan kaybolduğunu belirtmişti. Bugün canlı yayına katılan İhsan Öztürk bey 30 sene öncesinde Elmas hanımı kendisinin bulduğunu söyledi. İhsan Bey “Babası yolda dövüyordu bende elinden almak istedim fakat benim çocuğum sanane dedi. Ardından çocuğa bir tokat attı ve yere düştü. Yere düşünce babası onu terk ederek gitti. Bende kızı aldım soğuk bir kış günü üzerinde büyük ayakkabılar ve eski kıyafetler vardı eve götürüp yıkadım süt içirdim ve sonra polise teslim ettim” diyerek elmas hanımın kaybolduğu güne dair açıklamada bulundu.

İhsan Öztürk Bey’in Canlı Yayın Açıklamaları;

Elmas Hanım Kabul Etti;

İhsan beyin anlattıklarını hatırladığını belirten Elmas hanım İhsan beyi tanıyorum babam beni yolda bulduğunda eve aldı karnımı doyurdu şeklinde açıklama yaptı.

Ailenin Umudu Arttı

Bunun üzerine Osman Bilcen davalık olduğu kişilerin kendi kızını 95 yılında çaldıklarını düşünüyorum. Bana kötülük olsun diye kızımı bu aileye vermiş olabilir. Elmas Benim kızım dedi. Müge Anlı her şeyin tam örtüşmediğini söyleyerek heyecanla DNA testi sonucunu beklediklerini belirtti.

 

hatunzade