MUGE ANLI ELNARE GORUNTULERI

Muge anli ile tatlı sert programında kardesi Aynure tarafından kayıp olarak aranan Evli 2 çocuk annesi Elnare hakkında bugün şok iddialar ortaya atılmış görüntülerin ilgili makamlara verildiği iddia edilmişti. Yayın Sonrası bu görüntüler yayınlandı.

Balıkesir’e yaşayan zihinsel engelli olan Elnare annesi tarafından Azerbaycan’daki getirilerek daha önce 2 evlilik yapan Ahmet bey ile evlendirilmis kendisinden bir süredir haber alinamayinca ablası aynure programa katılarak bulunması istedi. Ama programda ortaya çıkan gerçeklerden sonra olayın malesef kayıp değil ci.nayet masasına devredilmesi karar verildi.

Bugün ku programda köydeki gördü tanıkları Elnarenin eşinin erkek kardeşiyle hareket yaparak evlerine girdiklerini ve orada ikilinin yaklaşık 15 dakika vakit geçirdikleri ortaya çıktı. Bu görüntülerin ilgili makamlara delil olarak gösterilmesini ardından eltisi Elnarenin ablası Aynureye saldırarak benim kocam öyle şey yapmaz dedi.

Dünkü programda ise eşi ahmet bey kayıp olarak aranan eşi için ben öldürmeden diyerek aslında yaşananlara istemeden olsa dile getirmişti. İşte buğu yayında bahsedilen görüntüler ve olayın gerçek yüzü.

Etiketler

hatunzade

YORUM YAZIN