Müge Anlı – Fatma Demir Olayı Eltilerle İlgili Şok Gelişme!!!

Müge Anlı Fatma Demi katili Bulundu mu? Fatma Demirin katili Kim?

Samsun çarşamba’da Yaşayan Fatma Demir Tarla’da Cansız bedeni bulunmuş önce intihar olduğu sanılmış fakat yapılan otopsi sonrasında ise kafasına bir sert cisimle vurulduğu ve bundan dolayı boynunun kırıldığını ve cinayet olduğu ortaya çıkmıştı.

Evde Bulunan 2 Gelin Şüpheli Davranışları Dikkat Çekti

Bir önceki akşam evdeki büyük gelini Güladiye hanım ile büyük bir tartışma yaptığını ondan sonra telefonunda sinyal alınmadığı bu olayı da küçük gelin Necla hanımın eşi ve kaynı ile paylaştığı ortaya çıkmıştı. Canlı yayında olay gününü anlatan Necla ve Güladiye hanımın farklı anlatımları dikkat çekmişti.

İşte Necla Hanımın Söylediği Yalan Sözler Video;

BATARYA YATAĞIN ALTINDAN ÇIKTI

Tüm bu konuşulanların ardından ortaya atılan Hidayet ile ilgili açıklamalar okları Necla hanımın Kardeşi Hidayet beyin üzerine yoğunlaştı. Programa gelen Hidayet bey ise kardeşi Necla ve Babası Ahmet beyi suçladı. Tüm bu olanların ardından Fatma Demir’in Kesesini Güladiye hanımın yaktığı ve Fatma Demir’in sürekli üzerinde 2 batarya ile gezdirdiği telefonun bataryası ve paraları Mustafa beyin yatağının altından çıkması olayı köyden eve girip çıkan birisinin yaptığını ispatladı.

Programda yapılan tüm bu açıklamaları delil kabul eden Samsun Savcılığı Necla, Güladiye ve Hidayet beyi gözaltına alarak denetimli serbestlik kanunu ile serbest bıraktı. Fakat Deliller ve yayında konuşulanlar ile savcılığı verdikleri ifadeler karşılaştırılarak bu 3 kişi arasındaki bağlantı ve mesajlaşmalar incelenerek sonuca varılacaktır.
HAVVA ERKOL KİMDEN ŞÜPHELENİYOR?

NECLA VE GÜLADİYE’NİN SERBEST BIRAKILMASINA SİNİRLENDİRLER.
Necla, Güladiye ve Hidayet adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Fatma Demir’in kızı Havva Hanım olay günü yanında olan gelinler Güladiye, Necla ve Hidayet’in gülerek çıkmasına çok sinirlenerek isyan etti. Müge Anlı “burada kanaatimizi açıklamak zorunda değiliz. Bu bir futbol maçı değil. Ona niye şunu sormadın diye mesaj alıyorum. Kimin çelişkisi varsa ona soru sorulur. Burada taraf tutmak mümkün değil. Hidayet kaçarcasına gitti, Ahmet incirlerin olmadığı zaman Fatma Demir’in bulunduğu yere incir toplamaya gittim dedi. Hidayet Necla’nın kardeşi, Ahmet Güladiye’nin babası. Durum böyle olunca da iki gelinden şüphelenildi” dedi. Müge Anlı Mustafa Demir’e “siz iyi ki o gün köyde değilmişsiniz. Yoksa bu iş sizin başınıza kalırdı” dedi.
Fatma Demir Olayı Nasıl Yaşanmıştı;

hatunzade