Muge Anli Gaziantepteki Melissanin 23

Muge Anli Gaziantepteki Melissanin

Muge anli ile tatlı sert programında du  izleyiciler malesef yine göz yaşlarını tutamadı. Gaziantepin Şahinbey ilçesinde yaşayan 23 yaşındaki Melissa ve kızlarının yaşadıkları herkesi derinden etkiledi.

Bugün küçük çocuğun annesi Melissanın ortaokul arkadaşı olan zanlı Muhabbet Tozun ifadesi ortaya çıktı Muhabet Toz 3 yaşındaki kızın öldüğü esnada küçük kardeşinin yan odada uyuduğunu ve daha sonra onu bakıcıya verdiklerini itiraf etti.

Toz ifadesine Lina’nın cansız bedeninin derin donducuya koymadan önce yakıp parçalarını gömmeyi tartıştıklarını da ekledi.

Programda küçük kardeşim bulunmasının ardından programı izleyen Mehmet Aksu polisi arayarak Lina Nazlı Erbay’ın öldüğünü ve cesedinin Seyrantepe Mahallesi’ndeki bir giyim mağazasında, derin dondurucuda saklandığını söyledi. Polisin gözaltına aldığı Aksu, Lina’nın Muhabbet Toz tarafından öldürüldüğünü söyledi. Muhabbet Toz’un da gözaltına alınmasının ardından Seyrantepe Mahallesi’ne giden ekipler, giyim mağazasındaki derin dondurucuda Lina’nın cansız bedenine ulaştı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Mehmet Aksu ile Muhabbet Toz, tutuklandı.

Muge anli ile tatlı sert programına gelecek 3 ve 1.5 yaşlarında kızlarını 8 aydır görmediklerini söyleyerek kızlarını arayan aile önce sevindirici haber geldi. 1.5 Yasin’i kızları 6 aydır bakicida olduğunu ve bakıcı programa bağlanarak fotoğraflarını yolladi. Bebegi anne ve babasi taniyamadi fakat bakicisi geldigindeki fotografi ile Yayindaki fotografin ayni oldugunu iddia edince Şevki Sozen bilir kisi olarak bebegin ayni kisi oldugunu soyledi. Ve bu dakikadan sonra Muge Anli düğmeye bastı ve hızlı bir şekilde bebek emniyet ekipleri tarafından alınarak korumaya alındı.

23 yaşındaki anne melisanın yaşadıkları ise herkesi derinden üzersen 4 yasindaki büyük kızlarının bulunması için herkes tek yürek oldu.

Akşam üzere haber sitelerinde paylaşılan haber ise herkesin kanını dondurdu. Henüz kimliği belirlenemeyen bir kız çocuğu gaziantepin Şahinbey ilçesinde bir derin dondurucunun içerisinde bulunmuştu. Daha sonra ise otopsi raporu ortaya cikan olayda bebegin Melissanin buyuk kizi oldugu ve bebekte darp izleri oldugu belirtildi. Malesef 2022 Turkiyesinde bir kadının çaresizliği yine bir insanlık dramına dönüştü. Bu olayda tek suçlu ve sorumlu anne değildi çünkü o bebeğini hiç bırakmadı hep yanına aldı ve sırt dönmedi. Şimdi gözler Müge Anlı da iyi varsın Muge Anli.

Melissanın eşinin kardeşi programa katılarak Olaylardan doğan üzüntüsünü dile getirirken ”biz 10 aydır bu çocukları arıyoruz Melissa abimle evliyken başkalarıyla görüştü biz bebekleri evden almaya gittiğimizde eniştesi bizi kovdu melissa emniyete dilekçe verdi’ diyerek gelinlerini suçladı. Programda hukuk danışmanlığı görevinin üstlenen konuklara her zaman babacan tavırlar sergileyen Avukat Rahmi Özkan da herkes gibi malesef bu akılalmaz olay için annenin üzerine gidince Melissa ona sert davrandı bu anların yaşanmasının ardından sosyal medyada Melissa hakkında ‘gerçek yüzü ortaya çıktı” yorumları yapıldı.

Babaanne yaşananları anlatti

Lina’nın babaannesi Sevim Erbay ise, çocuğa yapılan işkenceye ait izleri anlattı. Babaanne Erbay, “Çocuğumun cesedi 2 aydan fazladır o derin dondurucuda duruyormuş. Darbetmişler. Sigara basmışlar vücuduna. O çocuk aç olarak ölmüş. Annesi, Gamze, Kiraz, Mehmet hepsi bu işin içerisinde” ifadelerini kullandı. Olayla ilgili 2 kişi tutuklandı.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Etiketler

hatunzade

YORUM YAZIN